Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník honzaVTR
Vloženo 19.7.2009
Aktualizováno 8.3.2014

Oprava klínu a přerušovač blinkrů

Vloženo: 06.02.2010, Uskutečněno: 06.02.2010, Zhlédnuto: 3x

Takže další věc byla oprava klínu - původní lak už měl dost tak jsem si řekl že to dám trochu do pucu. Bohužel nemám fotku nově nalakovýno klínu, protože jsem neměl foťák.

Další věc byla montáž nového přerušovače LED blinkrů KOSO. Po projití servísní příručky a následné montáži proběhlo vše OK. Nebylo potřeba nic pájet ani upravovat - stačilo pořádně pročíst návod zapojení a hotovo

• Kontrola napínáků rozvoďáků a seřízení karburátoů

Konečně jsem se dokopal pro klid duše dát zkontrolovat napínáky a seřídit karburátory. Pan Stránský(tímto mu děkuji za dobře odvedenou práci :-) zkontroloval napínáky a zjistil, že zadní nebyl úplně stoprocentní, tak pr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.09.2012
    Uskutečněno: 18.09.2012
  • Výměna volnoběžných trysek a úprava vzducháče

Po poradě se Stevem(tímto mu děkuji :-) ), jsem došel k tomu že vyměním volnoběžné trysky a upravím vzduchový filtr. U Brumly v Brně jsem koupil 2 kousky volnoběžných trysek Keihin s označením N424-21-48. Celkem za 240,-

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 26.08.2012
    Uskutečněno: 26.08.2012
  • Instalace indikátoru dobíjení

V minulosti už jsem jednou dojel kvůli vadě na dobíjení, tak jsem se rozhodl namontovat tuhle fičuru. Rámeček kolem voltmetru jsem udělal z širšího plastu, který jsem nařezal a následně dopiloval aby to pěkně sedělo a př

Vloženo: 26.08.2012
    Uskutečněno: 22.07.2012