Yamaha XT 600Z (1984)

Vlastník miyamoto
Vloženo 3.6.2009
Aktualizováno 6.3.2011

Motorku jsem koupil od kolegy z prace, ktery se rozhodl presedlat na novejsi. Sice je to starsi stroj, nema starter, ale me naprosto vyhovuje. Byl to vzdycky takovy muj sen, jednovalec, ctyrtakt, vysoky objem.

Zatim dostane jen zakladni servis - olej, rozvodovy retez, vycisteni prepakovani, vacku z TTR. Casem bych chtel novou predni masku se svetlem a digitalni pristrojovku. Jelikoz je to cestovni enduro tak chci koupit jeste hlinikove kufry a udelat na ne nejaky nosic.

Rozvodak, olej a serizeni ventilu bylo sakra znat. Ted jede jak za mlada. O vikendu jsem se pustil do prepakovani. Rozebral, vycistil, promazal, vymenil opotrebene dily a znova rozchodil original maznice, takze dalsi mazani prepakovani bude sranda. Jeste jsem koupil dopredu original jine brejle, nelakovane takze v dalsim kroku rozeberu aj predek, kde zas vsechno vycistim, promazu a podotahuju tak jak ma.

Motorka mi zatim dela jen radost. (klep, klep) Se spotrebou jsem se zatim nedostal pres 5,5L (to jsem jel po dalnici skoro 400km plnej kotel). Musim jeste rozebrat, vycistit a namazat palivovy kohout, jde nejak ztuha.

miyamoto
miyamoto napsal 22.06.09 v 14:10

diky za komentare. snad budu spokojeny (zatim vypada ze jo).

Epidem
Epidem napsal 14.06.09 v 17:34

Ať jede!!

zikky
zikky napsal 04.06.09 v 08:23

Na to jakej je to rok výroby vypadá hodně slušně...

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.06.09 v 17:37