Yamaha XV 1600 WildStar (2002)

Vlastník Hannny
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 10.1.2011

Amíci tomu sice říkají "RoadStar", ale je to normál WildStar...Zatím ji mám týden(4.5.2009), před ní byla Kawasaki VN1500, ovšem co se týká jízdních vlastností, tak není o čem mluvit.

Kawa by sice asi téhle na rozjezd nandala, ale jen tak pár sekund... Za ten tejden jsem stihnul asi 500km, a paráda. Brzdy bohatě dimenzované, řazení přesné a bez zvuků..., akorát to plexi musím předělat, mám horní hranu akorát v úrovni očí . Ovšem zatáčky moc řezat nejde, ty plotny jsou proklatě nízko, možná budu nucen pořešit předkopy.

Tak už najeto asi 1000km (22.5.2009), už jsme se zkamarádili . Plotny už přestaly vadit, na předkopy se.u, možná akorát nějaký laďáky přidám, tohle je moc tichoučký na můj vkus, ale třebááás změnim názor.

5.6.2009 Tak už je odstrojená, vyráběj se nový (delší) držáky plexi, přídavný světla už jsou pochystavný a pořádnej válec dozadu je ve výrobě...

16.4.2010 Tak již jsou nainstalovaný světýlka, pořádnej ranec a skoro originální Yamaha plotničky... Rampy pro světla normálně ke koupení se mi buď nelíbily, nebo byly nekřesťanska předražený...tak jsem si je vyrobil sám...myslím že vypadaj celkem dobře.

Trocha videa...http://www.youtube.com/watch?v=60ryhGmCUE0

R.kaštan
R.kaštan napsal 02.06.11 v 22:10

Krásný Wilda a doplňky dodělané na jedničku. Jasná 10.

žižala.
žižala. napsal 21.04.10 v 14:24

Supr strojovna jasných 10b.

Longhorn
Longhorn napsal 12.04.10 v 21:03

Chválím až do oblak Paráda!!!100 b!

FIDO.
FIDO. napsal 09.04.10 v 10:47

Hanny super koráb už se těším jak ju uvidím live 10b.

Benzinák
Benzinák napsal 05.06.09 v 09:52

Jen ať dělá radost Moc pěkný