Jawa 350/632 (1989)

Vlastník Jawapico
Vloženo 29.4.2009
Aktualizováno 2.10.2009

Trosku cudi jde ji slyset je to nezmar proste dravec

Tuhle motorku jsem si pořídil ze dvou důvodů, jeden je ten, že je to motorka za málo peněz a ten druhý je, že není technicky náročná na údržbu. Vlastním ji už od sezóny 2008 a ještě mě nikdy nenechala ve štychu. Nebudu tady popisovat jízdní vlastnosti, vy co jawu jezdíte, tak víte, že jejím velkým nedostatkem jsou jízdní vlastnosti v zatáčkách. Motorečka se trošku vlní. Jinak na ni nedám dopustit, asi protože je to můj první stroj.Ale dnes uz s ní brázdí silnice zase nekdo jiný.

derryn
derryn napsal 14.05.09 v 19:02

klasika:) 632 motor mám taky a je to držák tak ať jezdí a přeji super sezónu

Itall
Itall napsal 29.04.09 v 18:03

Jsi docela hezká holka . Jawku jsem měl, asi rok 1989 nebo 1988, páč to byla ještě 638, ta je lepší. Ale vystihl jsi to dokonale, vlnila se ne trošičku, ale jako kráva, i nová. Nehodlal jsem se zabít, a jezdit zatáčky jak důchodce mě nebavilo. Za rok šla z domu . Jinak přední vidle ČZ velmi dobrá, zadní kyvka a uložení bídné, asi proto to vlnění. Uložení nádrže na silentblocích jezdilo po rámu a vypadávalo a nádrž se roztrhla, 1989 už to má asi přivařené. Motor měl výkon jen za teplého počasí (malé trysky), nemělo to klapky ani pětikvalt, těžká klika, zkrátka klumpr. I když chod byl vcelku hladký. Bubnové brzdy by mi nevadily za sucha, dalo se to seřídit na vyhovující účinnost. Jakmile se tam dostala voda, bylo životu nebezpečno - nebrzdily. Zapálko klasické, po týdnu stání už hůře chytla, po zimě roztlačit. Bošák nekomentuji. No, tak se toho brzy zbav a kup si motorku. Čau.

Milan1963
Milan1963 napsal 29.04.09 v 16:28

Jawa je pro začínajícího ale i pokročilého vždy,při minimální pěči, výhrou.At ti i dál dobře slouží.