Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2002)

Vlastník Pavel.busa.čopr
Vloženo 21.4.2009
Aktualizováno 4.2.2015

Jezdila rychleji než se smí ale odešla při 50-60 km/h.

První dojmy - Ještěže má omezovač na 295 km. Její nízká průměrná spotřeba mne zaskočila totálně. Od 5km/h bezproblémová motorka až do omezovače. Při rychlosti od 150km/h do 180km/h jezdí sama, já se jen vezu. Nad 190km/h se mi snaží utrhnout hlavu.

V létě nevhodná do města, stále topí do rozkroku. V zimě naopak po Praze zahřeje. Při mé výšce a její váze parkování menší problém.

Březen 2012
Už nebudu mít problém s parkováním ani s teplotou mého rozkroku v létě. Důvod: 20.02.2012 osobní auto rozhodlo jinak. Nová fota ve fotogalerii ukazují nový tvar dále nepoužitelné motorky. To co na fotkách nevidíte - prasklý rám atd.
Je mi 60 a chci zase hayabusu. Tento stroj mi plně vyhovoval ve všem. Maximální rychlost kterou nedokážu využít, počet koní který nedokážu uhlídat a proto jsem se rád vždy krotil. V neposlední řadě provozní náklady. Motorka kterou jsem jezdil do práce, z práce, na nákupy, na vejlety za průměr 6 l/100 km. Schází mi.
Sezóna mi neuteče, zbyl mi ještě čopřík.

Dodatek 4.7.2012: Motor byl OK a už jezdí vesele dál jinde

eddie80
eddie80 napsal 13.06.12 v 11:05

chuděra ta původní, ale k nápravě situace došlo rychle tak mnoho bezproblémovejch km na novém sokolu přeju!

adahaya
adahaya napsal 21.05.12 v 18:16

mno tak to je smutne hlavne,ze zijes a doufam,ze zdravi taky nedoslo k velke ujme

ZdeněkS
ZdeněkS napsal 21.05.12 v 17:07

To je sakra smutný čtení...

Ale hlavně že je zdraví...a život

SLUGI
SLUGI napsal 21.05.12 v 14:29

... a kuwa

srubar
srubar napsal 08.03.12 v 09:40

Tento sokol uz doletal.,Pavle hlavne ze jsi skoro dobrej a az se zase setkame na akci v Kladrubech v reh.ustavu,tak ne jako pacienti.Zdar.