Suzuki GSF 1250S Bandit (2009)

Vlastník vrut
Vloženo 9.4.2009
Aktualizováno 24.2.2013

to je muj 3 bandour. kupoval sem ho noveho. a spostu veci sem si predelal aby mi vyhovoval jak vzhledove tak i jizdnima vlastnosma. ladak mivv super zvuk,gi-pro,kour plego,speedohelaler v4,kapotaž,zmena prevodu,blatniček,sport riditka

První dojmy - moje 1 dojmy z motorky? kdyz jsem na ni sedl z predchoziho bandita. rozhodne je je tvrdsi . sedlo i nastaveni. podvozku.a to je parada! a taha uplne od spoda a to je neskutecna krasa. ten motor je tak sametovej uzasny. a nemusis ho tocit nekam do nebes.

ladak mivv super zvuk.desnej bordel a važí jen 1.7kg!!! a orig skoro 8 kg!!. kapoty sport riditka gi pro jeste bude podsedlovka,neco ze sedlem blatnicek atd ale to az pozdejc je pěkne tak jen jezdim nic jineho me nezajima) o proti minulejm bandaskam jeste vetsi zatah a mnohem driv, taky tužši podvozek je to fajn pojezdeny.--- tak mam najeto cca 2900 km a guma je v hajzlu a to nejezdim po dalnicich.spotreba cca6 --- uz najeto 5000 sedlo bylo ze zacatku hodne tvde uz je to dobre bud zmeklo nebo jem si zvykl) spotreba je kolem 6l +_---uz mam najeto 8500km dalsi guma v prd.. jinak parada..---najeto 23tis prezouvam pneu a mnenim ojej vse slape jak ma. zetezovka je jeste original kromne predniho kolecka tam mam 2. 19.8 nova retezovka 26tis najeto..najeto 35tis vse je ok. porad slape tak jak ma .-) je proste super. 18.7 2012. davam novou zadni a predni pneu. pireli engl. jsou super. a nova baterie. jinak opet vse v poho. 43tis.

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 24.11.11 v 08:24

Nové Bandity jsem nikdy nemusel, ale tady smekám-v tomhle provedení se mi moooooc líbí!!!

Milunie
Milunie napsal 08.05.11 v 20:40