Yamaha XV 1600 WildStar (1999)

Vlastník RECNICEK
Vloženo 12.3.2009
Aktualizováno 23.5.2010

Moje kačena je velmi krásný a spolehliví stroj která má duši a nikdy nezradí!

Tento krásný motocykl má své přednosti a zápory takže ty přednosti,motocykl je velmi elegantní a dobře postaveny má mnoho kladů jako je jeho robustnost která budí respekt a úctu je velmi dobře ovladatelný a velice svižný, pokud je třeba.Můžete na něm zdokonalovat co jen uznáte za vhodné jsou tu veliké možnosti ale originalita je nekompromisně na prvním místě. Mezi jeho zápory bych asi dal to že je trochu těžší, má něco přes 300kg takže je za potřeby trochu síly,pokud mate úmysl manipulovat s ni na místě a nejste zrovna svalnatý postavy je za potřeby dvou,a ještě jedna maličkost údržba a leštěni tohoto krasavce je malinko náročnější na čas jen zazimování mi trvalo něco přes 5hodin takže tomu musíte obětovat trochu více času, pokud chcete mít doma takoví motocykl. Ale když na to nasednete a rozjedete se máte tak skvělí pocit volnosti a svobody že se tomu nic nevyrovná jen to zkuste a dáte mi za pravdu ... přeji krásnou jízdu a mnoho kilometru.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 24.03.09 v 16:19

Krásnej buchar kašlu na pravopis, je to za 10. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.

kulda
kulda napsal 19.03.09 v 19:10

parada 10

vahon---Laďa
vahon---Laďa napsal 16.03.09 v 15:39

Jasně za 10 a .Snad se někde potkáme, nemáme to k sobě daleko.

Benzinák
Benzinák napsal 14.03.09 v 07:34

LUXUS

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 13.03.09 v 22:26

díky a ode mne máš samo 10 je to má srdcová záležitost,akorát myslím,že si měl vadu převodovky,kvůli které byla svolávací akce yamahy, jako hodně našich wilíků a ne vadu na spojce,i když možné je samozřejmě všechno se svým wildou jsem odjel celé Faro a naprostá pohoda a spolehlivost tak ať ti taky tak slouží