Honda NTV 650 Revere (1989)

Vlastník TJ_HK
Vloženo 4.3.2009
Aktualizováno 4.3.2009

Moje nejspolehlivejsi motorka. Kardan a letmo ulozene kolo

Koupil jsem si ji nekdy v roce 1998. Tehdy jeste nemela vyrizene papiry. Co se pamatuju, mel jsem ocit, ze se musi do zatacky trosku premlouvat, ale to bylo tim, ze guma mela rovnou plochu a hrany. Po vymene uz super. O NTV jsem zacal premyslet na doporuceni od kamaradu. Jeden ma Shadow a druhy mel prave NTV.

Co se mi na motorce desne libi a to se za tech 11 let nezmenilo je krasne dlouha 5ka. da se na ni jet 50 i 180. Samozrejme v zatackach a sviznejsi jizde je potreba radit

Jedina zvada, kterou jsem mel byla skripla gumicka na pistku v prednim brzdici. Za par stovek jsem ji ale pak v Honde koupil a po prelesteni pistku vse sesadil a uz to zase krasne beha.

Jinak jen oleje svicky, filtry. a benzin a gumy

Motor se necha celkem dobre roztocit do nejakych 8500 otcek, ale to neni styl na tuhle motorku. krasne se s ni jede okolo 3000 otacek, to si to krasne bubla. Jenze pak prijdou nejake krasne zatacky do kopce... a uz to zacina

Po rovine po vesnickych silnickach se da jet i s mnohem silnejsima motorkama, ktere nevyuziji maximalni rychlost.

Sedadlo pro spolujezdce by mohlo byt pohodlnejsi,... ale tam moc zkusenosti nemam

Motorku muzu jen doporucit. Vic se mi libi starsi rocniky s kratkym vyfukem a riditky z odlitku. Novejsi rocniky uz mely trubkova riditkaa dlouhy vyfuk, ktery zakryval krasne letmo ulozene kolo.

nekarlos
nekarlos napsal 13.03.13 v 18:22 10b.

Slow
Slow napsal 21.04.09 v 13:40

Ano, ano, NTV je parádní, design, za těch XXlet ještě není nijak nejhorší, na Metzelerech se nechá nutit do zatáčky a je i trošku delší...prostě takovej brundibár, je to prostě pro lidi kteří vědí co chtějí (se musím pochválit ne:))
Pravda vejfuk scháním kratkej, ikdyž dlouhý po lehké úpravě vložky to má vcelku dobrý zvuk, ale ten letmáč musí být vidět .
Ty řidítka (mám trubkové) jsou dost uzké, tak nevím ja ty AL, ale asi tam v zimě půjdou z J350 nebo podobné.
Štítek mám taky, ale zatím jezdí NTV "nahoře bez"

p.epanica
p.epanica napsal 11.04.09 v 23:17

Pěkná motorka a dlouhá láska, klobouk dolů. Ja ji prodal po devíti letech - protože jsme šli na dvě. Byl jsem během těch let nadmíru spokojen. držím palec . . .