Aprilia Pegaso 650 Strada (2007)

Vlastník antony_2507
Vloženo 13.2.2009
Aktualizováno 29.9.2012

Vloženo: 13.03.2009, Uskutečněno: 13.03.2009, Zhlédnuto: 11x

Dneska jsem byl na Motocyklu 2009, ale nějak mě to tam neuchvátilo, až na pár kousků. škoda, že chyběli hlavní rivalové=) No každopádně jsem si tam koupil plexi na helmu, hodně tmavě zelený (z fotek to není poznat) za parádní cenu. Sice na mě prodavač koukal jak na idiota, když jsem mu ukázal 4 roky starou Nolanku, která je furt jako nová, ale nakonec mi tam našel tohle, jsem s ním spokojenej, tolik se nemlží, není mi vidět do ksichtu a vypadá určitě líp. Sice se to nezdá, ale i skrz něj se supr kouká, dokonce i v šeru a ve tmě, není to takovej rozdíl.

• Potkání s bahnem=)

Tak jsem jí trochu prohnal po polňačce, moc se mi to nevyplatilo, v jedný louži mi to ustřelilo a už jsme leželi, nic vᡞnějšího se naštěstí nestalo=)

Typ: Havárie
    Vloženo: 28.11.2010
    Uskutečněno: 10.11.2010
  • Chrániče páček Acerbiss

Tak dneska mi konečně přišli mnou objednané chrániče páček PPLkou za cenu 3 000,-. Tak jsme je na motorku daly, sice jsem musel udělat závit v řidítkách, protože to tam jaksi nepsaovalo, ale už je to tam a vypadá to pěkn

Vloženo: 12.11.2009
    Uskutečněno: 12.11.2009
  • čištění+pomalé zazimování

Tak jsem dneska malinko Pegásko čistil od všeljakých mazů a olejům sundal jsem nádrž a pořádně to tam vyčistil, promazal jsem řetěz a pořídně ji umyl.. Snad si ještě letos zajezdíme, nějak se mi nechce jí dávat pod plach

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.10.2009