BMW F 650 GS (2005)

Vlastník pavel.zamy
Vloženo 30.1.2009
Aktualizováno 30.1.2009

krásné a pohodlné cestovní enurko žluté barvy se stále přibývající výbavou

Stále rostou a nikdy jich nebude dost.

Stroj je velice pohodlný i na daleké cesty, po silnici i do terénu. Je to srdeční záležitost a kdo zkusí bmw, většinou už nemění. Proto je vyšší cena od ostatních moto pochopitelná. Při výměně fltrů na KN se zlepšil zvuk, živost a snížila spotřena - jsou to ale parametry, které už před tím byli super.

Záporem bych označil snad jen chybějící nožní startování a automatické svícení.Dále by mohla mít větší nosnost pro cestování ve dvou a bagáží - což je ale znát jen při dravějším "přeskoku" při větší rychlosti nějaké velké nerovnosti. Pro větší nosnost asi časem přesedlám na 1200ku ve stejné kategorii.

Jinak velká spokojenost samé plusy pro pohodlí jak na silnici, tak v menším terénu, jak na krátké cesty, tak na dálky. Prostě srdeční záležitost

Mišák-GS
Mišák-GS napsal 17.07.10 v 00:14

Moc pěkná Jenom mě zaráží že nemá automatické svícení. Já ho na 01 mám. Tak hodně šťastných kilometrů

SLAY
SLAY napsal 01.04.09 v 15:38

goood good good krásnejch 10 bodů

Sharki
Sharki napsal 17.03.09 v 07:04

Čusík,jsem novopečený majitel této krásné motky ,hele co to je KN filtr?Jaké tam máš gumy? zajímá mě hlavně předek ,kterej je na šrot a musím koupit novou.Dík

Thomasson
Thomasson napsal 13.02.09 v 15:50

Pěkný, pěkný, ta žlutá jí taky sedí Tak hlavně hodně šťastných km bez nehod!!

rozawaran
rozawaran napsal 03.02.09 v 19:17