Yamaha YZF 600R Thundercat (1998)

Vlastník sykyč
Vloženo 21.1.2009
Aktualizováno 1.2.2009

červeno-černo-bílá-klasika,laďený výfuk R.P.carbon,carbonové miniblikry

S Caťákem najeto 10.tis.km-stav.počitadla při prodeji 47tis.Během mého užívání nedošlo k žádnému většímu problému,až na některé maličkosti-odkápla zap.svíčka,tak že to bylo jednou na tři,najednou na čtyři-objednal jsem svíčky,montáž docela porod a bylo po problému.Párkrát se mi stalo,že za jízdy ,najednou spadly ručičky ukazatelů-zastavil jsem a už jsem nenastartoval-příčina:volný +vodič na akumulátoru,stačilo utáhnout a frčelo se dál.

Při výběru motocyklu jsem kladl důraz na vzhled a mezi silnicema mi caťák padl asi jako jediný do oka.Tak šup na internet a už se hledalo-bingo našel jsem,vzal jsem tel.a ten den jsem se na něj vyrazil podívat.Vzbudily jsme ho ze zimního spánku (únor) ochotně naskočil,proběhlo prohřátí a už jsem si to štrádoval na zkušební jízdu-jelikož bylo par stupňů nad nulou zkrátil jsem to na pár kilometrů(asi 5)vyzkoušet to nejhlavnější-držení stopy,brzdy,samosebou i odpich.Bylo jasno.Druhý den jsme s kolegou vzali auto a káru a Hurááá pro caťáka.

Ze začátku jsem měl docela problem se zatáčkama(pův.motocykl Jawa 250 před 6ti lety a pak nic,tak že vlastně začátečník Po konzultaci s kolegy,proč mi to nejde,co mam zlepšit?se mi dostalo pár rad a hned se mi poklápělo o mnoho lépe(chyba v přenášení váhy na řídítka).Časem jsem se už jenom zdokonaloval.

Mohu jen doporučit: pro začátečníka hodně muziky za málo peněz.0-100km/h cca4sec max. rychlost 265km/h perfektní spotřeba,pohyboval jsem se při kochací jízdě max 120km/h za 4,2l/100km a při kudle kolem 7,5l/100km jinak dlouhodobý průměr byl kolem 5,5 litru.Byl jsem s Thundercatem móc spokojenej:

Po získání zkušeností jsem caťáka prodal známýmu a jsem si jel pro svuj sen.Honda XL1000Varadero

ozzy.jesenice
ozzy.jesenice napsal 06.02.09 v 19:59