Aprilia RSV 1000 (2007)

Vlastník Mileek
Vloženo 20.11.2008
Aktualizováno 10.4.2017

Vloženo: 01.04.2011, Uskutečněno: 11.07.2010, Zhlédnuto: 3x

..čím začít? Je to orkuh, který mě z těch 3 nejbližších (Most, Brno, Slováč) nadchl asi nejvíc. Jak technické pasáže, tak zatáčky, kde se jezdí přes 200 na koleno (já samozřejmě o dost míň, páč se bojím) :) no a největší masakr jsou horizonty.. ale i tak má okruh pár mínusů - projevila se tady rychlostavba a už po roce se jim propadá asfalt, což je asi dáno bažinatým podkladem (prýýý...)
Tentokrát jedeme jen 2 (+ girlfriend) a máme půjčenou dodávku, což je na takové lítačky po okruzích super věc. Bych se měl po nějaké pokouknout.. První den klasika, krom vybalení, vyložení a pivka, dostáváme od místních stuff radu, ať si stihnem přikoupit nějaké ty repelenty, což byla fakt rada nad zlato. Po setmění se totiž snesla hmyzí apokalypsa.. komáři žrali i přes repelenty, všude lítalo a lozilo plno brouků a chudák Lukin v tom musel přes noc spát (venku ve spacáku), páč my mu obsadili dodávku :)
Ráno nás budí sice čisté nebe, ale taky neskutečné horko.. už v 8 ráno bylo skoro 30°C a přes poledne bylo přes 42°C. Teplota asfaltu na trati byla přes 56°C!! Hotové peklo!! No nemít vypůjčený pártystan, tak se usmažíme zaživa. Jelikož byl na slováči skoro každý poprvé, jezdilo se prvních pár kol za instruktorem, pak už si každý lítal jak chtěl. Jízdy super, i když 2x navštěvuji kačírek, u kterého uceňuji, že je pevnější než v Brně a Mostě, páč se mi to podařilo pokaždé ustát a normálně z něj vyjet :) Každopádně v tom pařáku po čtvrté jízdě končím a motorku předávám Suze, která si odjezdila poslední dvě jízdy. Sice v lehčím tempu, ale i tak si okruh pochvalovala.
Prostě opět vydařená akce, teda až na ten pařák.. ale zas lepší, než aby nám chcalo.. pár amatérských fotek níže :)

• Kotouče Braking

...koupeno od Qbi-Ce už někdy loni, ale až teď byl čas je namontit. Oproti originálům to brzdí stejně, jen jsou o něco lehčí a hlavě líp vypadají :)

Vloženo: 20.05.2012
    Uskutečněno: 18.05.2012
  • Spojkový válec RSV (eBay.de)

...jeden už jsem tam měl, fungoval perfektně, ale prodán. Koupen váleček z eBaye v černé barvě, která se tam hodí víc. Funčně je na tom jako ten od firmy Evoluzione. Spojka jde o dost lehčeji a nezavzdušňuje se, najeto u

Vloženo: 20.05.2012
    Uskutečněno: 18.05.2012
  • Spojkový válec Evoluzione..

..věcička to pro RSV velice užitečná. Oproti origu se nezavzdušňuje a spojka, která jde už tak celkem lehce, teď chodí jako pírko a to fakt doslova. Vyměněno za necelou hodinku i s čištěním a ovzdušněním, takže pohodka.

Vloženo: 04.04.2011
    Uskutečněno: 04.04.2011