Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Raisidlo77
Vloženo 19.11.2008
Aktualizováno 28.10.2009

Sbohem a díky, Varčo.

Vloženo: 03.10.2009, Uskutečněno: 02.10.2009, Stav tachometru: 29 km, Zhlédnuto: 11x

Koupil jsem jej v listopadu minulého roku, takže mi zase motorka nevydržela ani rok. Celou zimu jsem dělal servis (od šroubku po motor), takže jsem vyjel až v květnu a zase se mi nepodařilo jezdit celou sezonu. Najezdili jsme spolu přes 11 000km za necelých 5měsíců. Povozili jsme se po ČR, Slovensku, v Polsku, po Rakousku, zavítali do Maďarska, ale nejvíc jsem toho najezdil stejně po Jižní Moravě.

Jako mechoš jsem si vyhrál s každou věcí - púvodně nenastavitelný podvozek naladil na sebe (zborka vidlic, hustota oleje, předpětí vidlic, některé části vyměněny za vlastní). Motor ven, nutná výměna ložisek vaček, montáž lehce upravených vaček (francie), kontrola rozvodů, seřízení. Výměna veškerých spotřebních součástek apod. Defakto nebylo části, kteoru bych nerozebral a svědomitě nebo s vylepšení nesestavil . A jak se mi odvděčilo ? Měnil jsem pak olej, filtr, občas zkontroloval ventily apod., přezul pneu, řetězovku, ale jinak pořád jezdil - mohl jsem se kdykoliv spolehnout a Varadero mě nikdy nenechalo stát.

Takže sbohem Varčo. Nedoufám, ale věřím že bude sloužit i novému majiteli (není daleko, takže občas přijede na kontrolu a seřízení) a najezdí ještě mnoho tisíc km.

DÍKY !!

• Dnes při návratu domů, v Telnici, se m ina tacháči namotalo přesné a krásné číslo 20000km :-) ... pěkný pohled.

Vloženo: 06.04.2009
    Uskutečněno: 06.04.2009
    Tachometr: 20037km
  • Tak jsem si udělal radost v podobě laďáčku... lehce jetá X3ka od Leo Vince za rozumnou cenu. Už se těším na montáž :) . brzo snad přibyde plexi, padáky, proužky...

Typ: Koupě
    Vloženo: 11.03.2009
    Uskutečněno: 09.03.2009
  • Takže zimní úpravy/opravy pokračují. Motor je dávno kompletní a v rámu, ted přecházím na podvozek... momentálně dělám brzdy (gumičky, desky, kapalina, uložení, atd.) a snažím se "naladit" tlumiče pro své pohodlí (předpět

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.03.2009