ČZ 175/487 (1985)

Vlastník Sojky
Vloženo 7.11.2008
Aktualizováno 22.1.2011

Jedná se o ČZ 175 typ 487 s přepsaným obsahem na 125 ccm. Úpravy: 215 ccm, zapalko Vape, LED otáčkoměr, pneu Michelin Pilot Sporty, nově nastříkaný rám a udělaný kompletní lak, karbonový polepy, Cagiva rychlopal, LED kontrolky, karbonový miniblinkry

Za dvě sezóny jsem s ní najezdil spousty kilometrů a zvyknul jsem si na ní. Vždycky mě všude dovezla i když jsem měl i pár problémů(rozlítlej spojkovej koš). Nyní je čas přejít na větší motocykl, táta tvrdí že na ní budu ještě vzpomínat.

22.1.2011 prodáno, snad bude sloužit dalšímu majiteli stejně dobře jako mě.

Poslední foto před prodejem.

hronyjakub
hronyjakub napsal 18.07.11 v 21:47

mužu se zeptat jak je to s tim přepisem obsahu už sem něco slyšel dělalo se to taky u čz 180 ale jak musim mít nákej papír od servisu nebo jak ze mi tam dali válec 125

Sojky
Sojky napsal 19.08.10 v 21:37

HQracingTEam> Kit jsem dělal doma, máme veteranservis takže vybavení na to mám. Jiank dá se to koupit u TKmoto asi za 2000 Kč. Asi to taky začnu dělat na kšeft

HQracingTEam
HQracingTEam napsal 16.08.10 v 17:34

krásná zetka...mám ji taky..zajímám se o ten kit na 215 nikde o něm nemužu nic sehnat..ale slyšel sem že se to dělá.nemohl bys o tom napsat nějaký info(kdes to sehnal, co to obnáší..apod)byl bych moc vděčnej. předem dík

Martin-bandit
Martin-bandit napsal 11.07.10 v 10:06

vymazlená tak ať to šlape

Sojky
Sojky napsal 21.03.10 v 20:54

Froggyc> Co se ti nezdá? Při pohodovej jízdě si veme 2,7 na 100. Když jí dáváš tak 4 na sto. Za víc jsem nikdy nejel. Třeba včera jsem jel 140 km a z toho 90 % plnej plyn a sežralo to 4 litry. Když je dobře seřízeno tak jede a nežere.