Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník vrbap
Vloženo 27.10.2008
Aktualizováno 28.10.2016

uzavření sezony 2014

Vloženo: 08.09.2014, Uskutečněno: 06.09.2014, Stav tachometru: 26526 km, Zhlédnuto: 6x

Jeden z posledních slunných a teplých víkendů měsíce září moje drahá polovička projevila přání provětrat Zeda, přičemž cíl cesty byl jako obvykle na mne. Zvolil jsem Kladskou, očekávaje příjemné točenice mezi Bečovem a Mariánkami. Ano, byly tam .. odhlédnu-li od faktu, že i přes maximální pozornost jsem jednu pravotočivou vymetl protisměrem, cesta sama stála za to. Po průjezdu Mariánkami jsem zaznamenal zvýšenou kvalitu povrchu silnice směrem ke Kladské. Káva byla vítaným občerstvením před procházkou po naučné stezce, na kterou jsem se dlouhá léta těšil. Nejkratší cesta zpět do Bečova opravdu není na sportovní motorku ta ideální, jakkoliv přírodní scenérie jsou nádherné a Křížky zalité odpoledním sluncem naprosto kouzelné. Zaujat kličkováním mezi děrami, tuto krásu jsem vnímal koutkem oka. Asi příště vezmu synátorovo enduro... Zastávka na Bečově byla poslední letošním cestovním zastavením. Následovalo přeleštění stroje a otevření láhve vína na uzavření další sezony ve zdraví...

• montáž GPS

Dlouho jsem přemýšlel, kam umístit GPS a jakého typu. Zkoušel jsem umístění malé navigace Garmin eTrex Vista na objímku na řídítka, ale ukázala se minimální použitelnost této kombinace. Nebylo vidět nic a slyšet nebylo c

Vloženo: 05.06.2013
    Uskutečněno: 05.06.2013
  • výlet na Karlštejn

Odcházející léto již barví listí, ideální čas rozběsnit stroj, naložit ženu, připojit se ke kolegům z plzenskyjezdec.cz a vyrazit. Jako cíl dnešní vyjíždky byla stanovena jedna z hospůdek pod hradem Karlštejn. Jako vždy

Vloženo: 08.09.2012
    Uskutečněno: 08.09.2012
  • uzavření sezony 2011 - Klínovec

Sluncem zalitá sobota podbarvená zlatem listí v korunách stromů nemohla být lepší kulisou uzavření této sezony. Vyrazili jsme s kolegy z Plzeňskýjezdec.cz od Plzně směrem na Bečov a Karlovy Vary, kde proběhla první rauch

Vloženo: 02.10.2011
    Uskutečněno: 02.10.2011