Honda VT 500 Shadow custom (1985)

Vlastník Trebeach
Vloženo 13.10.2008
Aktualizováno 27.7.2010

Vloženo: 04.01.2009, Uskutečněno: 13.12.2008, Zhlédnuto: 4x

13. 12. 2008
Konec roku byl za dveřmi a já slíbil, že motorku, kterou jsem si na podzim koupil, do konce roku přepíšu.
Den za dnem utíkal a první co je potřeba byla evidenční kontrola. Přes týden nemám čas to za světla stihnout a tak jsem si úplně v klidu říkal, udělám to některou sobotu.
13. 12. 2008 se probudím a koukám, svítí sluníčko, přišla moje chvíle, zasedl jsem k PC a pro jistotu kontroluju otvírací dobu na nejbližší STK v Lažínkách http://www.stk-lazinky.cz/
V sobotu mají po domluvě otevřeno, tak nečekám, zvedám telefon a chvilku na to ho někdo zvedá, byl to mobil tak se ptám, jestli mají otevřeno, jojo slyším z telefonu, co potřebujete a tak mu jedním dechem říkám že evidenčku na motorce. A je to v háji připadám si jak v blbým filmu, že prý v sobotu dělají jen kamiony a náklaďáky. V duchu si říkám sakra, koukneš na číslo vezmeš prachy a do 5 min. nemáš co dělat. Zoufale se snažím ukecat servisáka a stejně prd, že možná příští sobotu a to kdo ví jestli (prd vím jak bude příští sobotu a kolik cm sněhu před sebou na motorce pohrnu v první zatáčce).
Nakonec z něj vypadlo, že se musí kdesicosi hlásit předem a že to nejde tak narychlo. Už bylo jasný, že ztrácím drahocenej čas a tak sedám znovu k PC a zkouším další STK, tentokrát Dolní Vilémovice http://www.stkvilemovice.cz/ ovšem tam se v sobotu nepracuje, ještě raději volám, co kdyby náhodou (je to dobrá STK kde z lidí nedělají blbce). Sem si ani se záznamníkem nepokecal a už hledám další STK po Třebíči.
Ve zkratce prd, v sobotu se nepracuje a začínám ztrácet naději, že se někde té evidenčky vůbec dočkám.
Spásná myšlenka chodí vždy poslední a světe div se zavzpomínal jsem na STK
v Náměšti nad Oslavou http://www.dvorakauto.cz/ když jsem sháněl auto tak jsem tam s panem Dvořákem prohodil pár slov a mimo jiné zjistil, že má v oblibě motoveterány.
Zvedám telefon a ozval se pan Dvořák, odvykládám mu co bych potřeboval a hned že není problém, jen že tam bude hodinu a pak musí odjet.
Hodina není moc času, když sedíte u PC málem v pyžamu a před sebou máte sice jen 35 Km, ale přece. Tak fofrem nastartovat motorku, pobalit papíry něco na sebe hodit, na benzinku nemusím nádrž je plná hurá, ušetřil jsem trochu času.
Přes vesnice jedu poctivejch 50, ale jinak spěchám co to jde, jen kolem Wimsu jedu opatrněji abych nenaložil motorku někomu do auta při vyjíždění od benziny.
No a vidím Náměšť, přes celý město 50 a na kopci už STK, a s ohledem na délku článku to zkrátím, evidenčka proběhla v pohodě, pan Dvořák donesl kafe a sotva jsem rozmrzl sedím zase na motorce a s pocitem vítěze se vracím domů.
No a příště bude krátká příhoda o dlouhém výletu na dopravák kvůli samotnému přepisu.

• Tak letos až dnes jsem se odhodlal oprášit baterku a vrátit ji hezky tam kam patří, do motorky. S obavou že se nerozsvítí ani kontrolky, protože jsem ji celou zimu ani jednou nenabil. Otevřu přívod paliva, benzín z pro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.03.2009
    Uskutečněno: 08.03.2009
  • Tak jsem přijel možná z poslední vyjížďky v letošním roce, den byl hezký jen návrat v skoro 19:00 byl pěkně ledovej, nemám chuť jít ani na pivko a prdel sunu k radiátoru :)

Vloženo: 15.11.2008
    Uskutečněno: 15.11.2008