Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník nicus
Vloženo 29.9.2008
Aktualizováno 6.4.2013

Vloženo: 11.05.2010, Uskutečněno: 10.07.2009, Zhlédnuto: 3x

Nejhorší co může člověka potkat - ne zrovna pravidelná, nebo lépe řečeno za umělých podmínek těžko vyvolatelná závada. Při jízdě za deště motorka nejela. Po několika týdnech testování a desítkách minut kropení motorky ze všech stran vodou a napodobování jízdy byla závada odhalena. Voda zatékající do průchodky senzoru snímajícího polohu klikového hřídele. Když se voda do průchodky dostala, motorka přestala táhnout až to zhaslo. Po chvilce se voda odpařila a zase se jelo. Při kropení se nic zvláštního nedělo, až ze zoufalství jsem začal postupně utěsňovat všechny konektory a průchodky a na rozdíl od všech motorkářů čekat na déšť, abych mohl testovat. Na 4 pokus jsem se trefil - trochu červeného sajrajtu a už to šlape

• cestovní plexi

Jediné, co mi na motorce scházelo - něco, za co se řádně schovat. Namontována cestovní verze plexi- funguje perfektně :-)

Uskutečněno: 11.03.2010
  • příprava na sezonu 2010

Během dlouhých večerů chladné zimy byl vyměněn olej v předních tlumičích (15W); nová gufera a stírací kroužky, výměna ložisek předního a zadního kola včetně gufer, kompletní vyčištění a odmaštění a opětovné namazání všeh

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 17.12.2009
  • ložiska kol

a ložisky celá rozborka začala. Z pouhého promazání se stala celkem důkladná údržba s výměnou opotřebených dílů a celkovou kontrolou.

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 10.12.2009