Suzuki C800 Intruder (2008)

Vlastník Ota_M
Vloženo 1.7.2008
Aktualizováno 3.6.2010

Vloženo: 07.07.2008, Uskutečněno: 07.07.2008, Zhlédnuto: 9x

5. 7. 2008 V sobotu kolem poledne procházím v Braníku obchod Bikers crown, kde na můj nový model Intruderu nemají nosič, který jsem se chystal koupit pro upevnění zavazadel, abych nemusel nosit bágl na zádech. Na ten můj nový typ nemají nic, ani opěrátko, ani plexištít, ani padáky. Nechápu jak v kapitalismu v tvrdé konkurenci si někdo dovolí nemít něco na "nový" typ motorky, která se vyrábí už cca 1,5 roku. Tak jsem aspoň zakoupil pěkný kožený kryt na nádrž s brašničkou a třásněmi, který je určen přímo pro Dragstar 650, nicméně se úplně přesně hodí i pro mého Intrudera 800, dokonce jsou vynechané třásně přesně na místě, kde mám víčko od palivové nádrže, stačí sundat budík, dokoupit v OBI delší šrouby a kůže se dá krásně uchytit za krajní dírky právě těmito šrouby držícími budík a dole se jednoduše vsune mezi sedlo a nádrž. A vypadá to moc dobře!

• 5. 7. 2008 Vyjíždím na Berounsko, kde jezdím po okresních cestách, některé silnice jsou rozmlácené a jiné v pohodě. Jedu takhle po široké pohodové silnici z Běleče směrem na Sýkořice a na velké přehledné křižovatce se ch

Vloženo: 07.07.2008
    Uskutečněno: 07.07.2008
  • 28. - 29. 6. 2008 V sobotu jsem se zajel podívat na středověkou bitvu pod Zbořeným Kostelcem a pak se projížděl po okolních silnicích, příroda pěkná, stav silnic horší. V neděli jsem se těšil na výlet s jednou slečnou, a

Vloženo: 07.07.2008
    Uskutečněno: 07.07.2008
  • 21. 6. 2008 - Na první letní den mířím autobusem do Pelhřimova, abych si vyzvedl zamluveného Intrudera, na který se už hrozně těším. Poslední dva roky jsem uvažoval o koupi nové motorky, pošilhával po Dragstaru od Yama

Vloženo: 01.07.2008
    Uskutečněno: 01.07.2008