Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník Petr-RSV
Vloženo 18.6.2008
Aktualizováno 24.1.2011

Vloženo: 05.07.2008, Uskutečněno: 05.07.2008, Zhlédnuto: 3x

Takže mám najeto přes 1000 km a čeká mě garanční prohlídka. V lehkém terénu mě motorka docela mile překvapila, 180 kg se za jízdy ztratí, jen originální pneu do bahna vůbec nejsou. Kromě už zmiňovaného chybějícího šestého kvaltu mě nijak neoslnila přední brzda. Asi je to i tím, že jsem zvyklý na RSV, každopádně díky za 2 kotouče - s jedním by to byla fakt bída. Naopak zadní kotouč funguje (navzdory recenzím) fakt dobře, čekal jsem slabotu, ale mile překvapil. Dneska jsem zbastlil jednoduchý držák na GPS z duralu a přežil i zatěžkávací test v lese, tak ho tam zatím nechám. Přemýšlím o nějakém chrániči pod motor - asi něco navrhnu a nechám vyřezat na laseru, svařím, naohýbám...

• Celodenní lehký off s Ludvou.

...motorka čekala naleštěná v garáži a v deset ráno jsem vyrazil využít jednoho z posledních opravdu teplých dnů. Celý den jsme se toulali polem nepolem, až jsme přijeli na trať kterou jsem nedávno objevil ukrytou mezi l

Vloženo: 08.11.2010
    Uskutečněno: 06.11.2010
  • Metzeler Unicross - přední guma

Delší dobu jsem vybíral, která pneu by odpovídala mému stylu jízdy a nakonec jsem zvolil Metzeler Unicross. Bohužel se nedělá v 17 palcovém rozměru, takže dozadu obuju Mitac C-02. Jinak jsem s tímto předním Unicrossem sp

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.10.2010
    Uskutečněno: 19.10.2010
  • Nevydařený offík...

Tak jsem přidal nějaké fotky z ne moc vydařené vyjížďky. Kámošovi se pokazil Big, tak jsme ho museli odtáhnout do nejbližšího servisu, než se pořeší co dál. Ráno byla navíc šílená kosa (kolem 3 stupňů) a mlha, že nebylo

Vloženo: 19.10.2010
    Uskutečněno: 19.10.2010