Suzuki AN 400 Burgman (2008)

Vlastník Miro11-Iceman
Vloženo 13.6.2008
Aktualizováno 8.6.2012

Vloženo: 15.09.2008, Uskutečněno: 15.09.2008, Zhlédnuto: 40x

Najazdené 4 tisíce km..subjektívne zostávam u toho čo som napísal už v úvodnom príspevku.Objektívne veci ktoré mi trochu vadia:o prednej brzde som už písal..žiadne rozloženie váhy,ale brzdové dostičky ktoré pri zahriatí brzdia len z donútenia..vyskúšané v chladnom počasí studený kotúč a brzda išla ako na superšporte..v meste v častom pribrzďovaní účinok šiel dolu..smutnéVýmena bude prevedená po opotrebovaní..kvíliaca spojka o ktorej sa veľa písalo na roznych fórach..je síce na K8 už 5-čeľusťová ale stále vykazuje zvláštne zvuky..v nepravidelných intervaloch..autorizovaný mechanici tvrdia o nečistotách na obložení..neviem odkiaľ sa tam berú..pretože ak sa opotrebuje tak rýchlo remeň je to na pováženie..a hlavne zvuky sú markantné hlavne za studena..takže mi to vychádza zase materiál obloženia spojky..ďalšie zistenie..sedlo sa mierne pokrivilo..dovod tlmič ktorý zdvíha a istí je konštrukčne umiestnený mimo hlavnú osu zdvihu a tým pádom tlačí jednu stranu viac..nehovoriac o tom že tomu treba pomocť ručne aby sa to vobec otvorilo..kde asi súdruhovia Japonci urobili chybu???alebo to nie sú Japonci?No a keď prehliadnem ešte raz brzdový systém..bez duálu samozrejme..ako je možné že všetky ostatné Béčka vrátane nového Sixteenu to majú len tá B400 nie..to je mi záhadou.Ale aby som len nekritizoval..fakt cestovné pohodlie na jedničku a aj jazdné vlastnosti skvelé..len nezabudnúť nafúknuť správne pneumatiky..inak ste na lodi :o))Aj keď mi nedá nejako sa mi zdá pri rozjazde na križovatkách trochu lenivejší..asi to bude tá spojka..

• Doplnenie a ukončenie denníku.

Čo dodať záverom Burgman 400 K8 je vozidlo určené pre každodenné použitie, či už na ceste do práce alebo na výlete za zábavou. Nevyžaduje extra zachádzanie, je to kamarát. Jediné sklamanie je z prístupu autorizovaného se

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.05.2010
    Uskutečněno: 12.05.2010
  • Doplnky...

Je to síce trochu pozdejšie, ale pochválim sa..doplnil som pár reflexných oblastí na skútri a samozrejme dlho vytúžený kufor..mal som predtým síce nejaký "noname" Enterprise..ale táto K49N sa prakticky sama ponúkla tu v

Vloženo: 26.06.2009
    Uskutečněno: 26.06.2009
  • Servisné práce po 6 tisícoch, ak sa to dá nazvať.Zmeny nenastali žiadne, jedine som pridal kufor a reflexné samolepy kvoli zviditeľneniu sa v premávke.Snáď to pomože,pretože šedá metalíza je dosť nevýrazná...ideálne by t

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.05.2009