Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Fejzrouš
Vloženo 4.6.2008
Aktualizováno 1.4.2009

Je to fešák, perfektní na projížďky v jednom i ve dvou, prohánění sršnů a banditů, cestování i blbnutí. Na dálnici jsem zatim zkusil 230, ale zvládá i pohodovou jizdu po vejletech bez častýho řazení takže mám přesně co jsem chtěl.

Zkušenosti:

Cesty: Jezdim kam se mi chce a taky za mladou, za holkama, za klukama, do krámu, do práce prostě všude. Srazy moc ne, párkrát Motodoraz(často zapomenu, že už se to koná), ale pokaždý ukončojawačky-zahajawačky. Jinak spíš sám nebo s Horneťákem, Bagyšem a spol.,ale spíš sám, protože s nima to moc smrdí spálenou gumou a zlámanejma plastama a kostma a to nám s fejzroušem moc nevoní.

Edit.05/2008

Po 5 letech a cca. 28.000 km ježdění bych si dovolil motorku zhodnotit. Podle mě je to možná trošku "tuctovka",ale nestalo se mi za celou dobu ,že by byl jedinej problém. Startuje na první ťuknutí a to i po zimním spánku. nepraskla ani žárovka natož abych musel řešit nějákej jinej problém. Dá se na ní řádit až na stupačky a zrovna tak dát ve dvou  s taškama třeba cestu Praha - Ostrava bez jediný zastávky.

Brzdí výborně, po těch letech by mohl bejt trošku silnější,ale těch skoro 100 koníků mi při dnešním provozu pořát stačí. Zdá se že vzhledem k cenám ojetin si ho nechám asi na pořát. I jako třeba druhou motorku v rodině :o) Beru ho jako jednu z posledních "klasik"...umístění výfuku, víc kovu než plastu,poctivý brzdy atd...prostě  pro mě čistá radost bez náznaku globalizace a rozpočtové výroby a vzhledu "bez koulí". Servis (výměna oleje,filtrů...) se dá zvládnout bez problémů doma s běžným nářadím. Spotřeba (výfuk R.P.- Brno) tak 5,5 litrů...maximálka dle budíku asi 235km/h, pneu používám Bridgestony (jako měl z továrny). Výdržř podle mě luxusní...Předek cca. 18.000km zadek asi 13.000km. Dokoupil jsem si jenom decentní padací špuntíky a boční tašky Lojzo. Jinak mi nic neschází.

Děkuju za hodnocení a pokud bude někdo mít dotaz ohledně F6, samozřejmě rád poradim. Zdá se že spolu budem drandit ještě móc dlouho.

Další info: Mám co jsem hledal.  A to mužu s radostí říct i po 5 letech.

Hopi
Hopi napsal 01.11.13 v 13:56 10b.

JJ Fazer - taky na nej nedam dopustit a uz ho nikdy neprodam, musel bych si za nej rict o hodne vic penez nez by kdo dal - tak snad z nej jednou budu mit veterana ... hodne rychlyho veterana!!!

bacil-fazer
bacil-fazer napsal 08.06.11 v 14:22

Na to se nedá už nic říct,prostě krásnej Fazer

bobsonfzs
bobsonfzs napsal 03.08.09 v 16:57

neni co dodat

Marioxl
Marioxl napsal 12.05.09 v 00:13

moje krevní skupina.ta barva

Moon-Rider
Moon-Rider napsal 28.04.09 v 22:49

Krásnej strojek, Fejzrouši! Ten klín pod motorem vypadá moc dobře. Doufám, že se výlet do ČB povedl a zase k nám na Jih oba někdy zavítáte! Ať vám to drandí, super sezónu přeje Moon-Rider.