Suzuki C800 Intruder (2005)

Vlastník Spit
Vloženo 28.5.2008
Aktualizováno 22.5.2009

Vloženo: 06.07.2008, Uskutečněno: 06.07.2008, Zhlédnuto: 7x

Malý výlet do Českého Švýcarska ( 210 km ).Suprové počasí, vybral jsem silnici pod Krušnými horami a až do Děčína jsme se vezli bez kamionů parádní krajinou.
V Hřensku jsme zaparkovali ZUZKU a pár kiláčků šlapali pěšky v údolí mezi skalami a Kamenickým potokem.Domů jsme stihli přijet před bouřkou, která mohla jediná pokazit návrat.Vybublala se jako ZUZKA nad Krušnými horami, zatímco my se za Mostem uhnuli fál od nich. Pohodový výlet na jeden den ( i na déle se spaním ) můžu doporučit všem.

• Tak jsem svou 800 předal kamarádovi aby se dostala do dobrých rukou :-) Ať mu slouží tak dobře jako mě. Už 14dní jezdím jen novou 1800, ale 800 byla moje první po tom co jsem ve dvaceti jezil svou Jawu 350 a byla fakt

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.04.2009
    Uskutečněno: 10.04.2009
  • Cesta tam a zase zpátky. takhle začíná jedna z mých oblíbených knížek a skoro stejně vypadala i ta naše cesta k Alpám a jejich jezerům, průsmykům a spoustě zatáček. Vyrazili jsme z Chomutova k prvnímu zastavení u našic

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.06.2008
    Uskutečněno: 30.06.2008
  • Věštírny na počasí sice prorokovly déšť a bouřky, jenže abstinenční příznaky se prostě nedají jen tak přejít a nejen kvůli nim jsem vyrazil na Střelnou k nákupu špricek a motovaku. To všechno jen kvůli jistotě na plánov

Vloženo: 15.06.2008
    Uskutečněno: 15.06.2008