Kawasaki ZX7R (1998)

Vlastník maciiik
Vloženo 14.5.2008
Aktualizováno 17.3.2023

Dovezena 05/2008 z Německa, dva předchozí majitelé. Kromě bolt-on koncovky a 520ky řetězovky byla v původním stavu, tak si ji dál trochu upravuju podle mých představ. Pro mě už dlouho jeden z nejhezčích klasických superbiků.

První dojmy - Nejvíc mě asi dostal radikální posez. Do dneška si pamatuju, jak jsem po prvním rozjezdu nebyl schopen zařadit dvojku... Jak bych ten posez popsal... Když člověka v lese přepadne velká potřeba, tak si dřepne (před tím si sundá kalhoty a spoďáry, že jo) a když při jejím vykonávání před sebe ještě natáhne ruce, tak přesně takhle ten posez vypadá - to je myslím dost výstižné. Jinak je to taková velká tlustá Berta, což má pozitivní vliv na stabilitu, ale k zatáčení se musí trochu nutit. Motor je samozřejmě točivý čtyřvál, ale trochu mu chybí špička.

Motorku bych doporučil pro - Dnes už je nejvhodnější do obýváku nebo jako plakát na zeď.

Doplňky na motorce - Gripy a tankpad Harris, zrcátka ze ZX-6/9R, zadní blatníček v laminátu, Akrapovič nerez svody a koncovka v karbonu, kryty sání v karbonu, hyperkůl páčky imitace karbonu, double bubble plexi MRA, mřížka na chladiči, padáky do os kol, přepákování stupaček a napínáky řetězu Gilles Tooling, držák výfuku Metisse.

Sedma je taková pojízdná tělocvična. Na dnešní poměry je to těžký neobratný stroj. Chce to jet a neloudat se, jinak je váha na rukou. No a trochu se na stroji pohybovat, nesedět tam jako pecka. Průlet okolo komína fajn, cestování raději ne. Ideální prostředí je dobrý asfalt se zatáčkami, ale zase ne úplné vracečky.

fronislav
fronislav napsal 11.03.18 v 07:16 10b.

krasna

Martin-zx
Martin-zx napsal 01.09.17 v 13:44 10b.

Jasných 10b

MichalR10
MichalR10 napsal 04.05.15 v 17:42

Moc pěkný kousek...

Thunder
Thunder napsal 07.10.14 v 20:43 10b.

nevím jak je to možný, ale stejně jak u Steveeho ani u tebe jsem nebyl Máš ji moooc pěknou, doufám ,že už je taky někdy postavíme vedle sebe

O.X.H.
O.X.H. napsal 10.10.13 v 13:41 10b.

Tady jsem ještě nebyl? Zajímavé. Tož za 10b.