Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník Shiver
Vloženo 29.4.2008
Aktualizováno 29.4.2008

Kratce a vystizne skvela a hlavne krasna motorka. Inazuma je synonymum pro klasicky strizeneho nahace stredni tridy. Chromovane budiky a retro prolis na nadrzi jasne pasuje stroj do tridy klasiku.

Motocykl Suzuki GSX 750 Inazuma jsem po kratke rozvaze koupil na sklonku roku 2006. Tenkrat se jednalo o muj prvni velky motocykl. Byla to laska na prvni pohled.Z mnozstvi motorek u prodejce byla prave tahle ta, ta vyvolena

Hned po prvnich kilometrech jsem si na stroj zvykl ale na sve prvni skrtnuti stupackou v zatacce jsem si musel nejaky ten cas pockat. Prvni co me na motorce hned zaujalo byl skvely ctyrvalec dohc o 750-ti kubickych centimetrech. Nikdy jsem nic podobnyho pred tim neridil tak to byl sok!! Krasny sametovy zatah a nadherny zvuk motoru. Sto kilometru v hodine tam bylo ted

Podvozek byl celkem dobre nastaveny ale zdalo se jako kdyby motorka jela jako po kolejich. Rychla zmena smeru vyzadovala trochu vetsi nasazeni. Predni vidlice nebyli nijak zvlast tvrde nastavene a nedali se seridit zato zadni pruziny seriditelne jsou a to celkem na 5 stupnu tvrdosti. Rizeni bylo presne a motorka se dala i s trochou nasazeni sportovne povodit.

Na motorce jsem menil vse podle rad vyrobce a staral se o ni s velkou peclivosti. Ona me za to dala radost a bezproblemove uzivani po celou dobu kdy jsem ji vlastnil.

S Inazumou jsem najezdil 14 tisic kilometru a prodal v naprostem poradku.

Jako celek je to skvela motorka jak na cestovani tak i na sportovnejsi jizdu. Je vhodna i pro zacatecniky jak muze tak zeny. Mohu jen doporucit

M.D
M.D napsal 25.10.09 v 09:47

Super komentář,plně souhlasím,máš to pěkný

NoFuture
NoFuture napsal 18.05.08 v 19:08

Inazuma byla moc pekna ale eSVo je se me libi mnohem vic

sooky
sooky napsal 05.05.08 v 22:11

pekna motorka, ctivy komentar... Super a 10b.

vaco
vaco napsal 01.05.08 v 22:17

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

RenčaSV
RenčaSV napsal 01.05.08 v 12:05

Inuška byla skvělá motorka, jízdně i designem jsem si jí zamilovala a budu na ní ráda vzpomínat. Třeba se časem ke čtyřválcům vrátíme