Honda X 4 (1999)

Vlastník WBad
Vloženo 3.4.2008
Aktualizováno 17.4.2008

Big motocykl neboli"kráska z americkou retuší"

Vysněná motorka k tomu není co dodat, i přes mojí korpulentní postavu semnou dokáže udělat divy, upravené sání a karburátory udělali své 125 koní na 249 kg to není zlé

Judas.6
Judas.6 napsal 31.08.09 v 23:15

Ahoj - po dlouhé době jsem tu zas - ano, se spotřebou se trochu utli, ale je možný že taky vycházeli ze zavřené verze, což je většina dovezených z Japonska, protože jak jsme psali níže, je to motorka určená jen pro japonský trh a v Japonsku jak je známo nesmí po silnici jezdit mašiny které mají víc jak 100 koní. Podobný zákon byl cca před 10 - 15ti lety i v Německu. Takže budu trochu oponovat některým majitelům, páč s X4 se dá opravdu jet za 4,6 mě se to teda skoro povedlo, byl jsem s kamarádem v roce 2007 v Monaku a cestou jsme si počítali tak nějak občas průměr a v Rakousku a Itálii jsem se dostal na 4,9 litru. ALE!! Musíte počítat s tím, že v těchto zemích je nesporně kvalitnější benzín než u nás a navíc jsme se báli pokuty, která by byla asi citelná, proto jsme jeli v rozmezí 90, až maximálně 130 km/hod. Tady v česku jezdím někdy i pilu a bere mi maximálně 7 litrů i když jedu ve dvou. Pokud někomu žere 9 litrů, buď tam leje ňákej podřadnej benál z pumpy nějakýho statku anebo by měl vyměnit mechanika, páč ten jeho umí prd. Já servisuju každou zimu a mechanikovi vždy hlásím : Petře nevadí mi vyšší spotřeba, ale chci, aby to jelo!! Nevím co s tím dělá, jen vím že na brzdě mi naměří 103 koní (oproti papírovejm 98 z fabriky) a 133 Nm krouťák (opět oproti 121 v papírech). Jojo, brzda je super věc a je ostuda, že jí leckdy nemá ani oficiální dovozce té konkrétní značky. Pro zajímavost, - víte, že řetěz namazanej a nenamazanej může na brzdě ukázat rozdíl i 3 koně?? Hustý co?? To bych taky nikdy neřekl. Nic, nebudu zdržovat...zdar Vám všem a X4-kám zvlášť !!!

kolenac
kolenac napsal 25.04.09 v 13:37