Kawasaki VN 750 (1994)

Vlastník BaluJarda
Vloženo 31.3.2008
Aktualizováno 8.6.2009

Vloženo: 19.04.2010, Uskutečněno: 18.04.2010, Zhlédnuto: 11x

V neděli 18.4.2010 se konala MOTORKÁŘSKÁ MŠE S POŽEHNÁNÍM . Na tento nápad uspořádat moto mši přišel Martin-rohatej . K němu se přidal Kofi a oba dva přišli za mnou jestli bych jim nepomohl.Já jsem souhlasil a tak jsme se pustili do příprav MOTORKÁŘSKÉ MŠE . Vše klapalo dobře,dohodl se kostel na Proseku a farář a pokud bude mít někdo zájem,tak se může přesunout na Vinohradskou ulici do RESTAURACE NA KŘIŽOVATCE ,kde je domluvený oběd (vše vyjednané dost dlouho dopředu).
Už se dolaďovaly jenom drobnosti,parkování motorek jak u kostela,tak u restaurace,prostě pohoda .
Jenže deset dní před Mší volá Kofi,že je to v háji,před kostelem je to totál rozkopané. Co se dá dělat,vzal jsem auto a jel se tam večer kouknout,jak to vypadá.No sice nic moc,ale Mše se může konat.Ty výkopy tam byly,ale po kraji.Takže zaparkovat naše mazlíky budeme mít kde.V pátek 16.4. dostávám radostnou zprávu,že před kostelem je vše zahrabané "HURÁÁÁÁÁÁ".
Na víkend hlásí pěkně,tak už nás snad nic nemůže potkat .
V neděli vstávám do krásného slunečného počasí a těším se na mši. Vyřizuji si pár soukromých drobností a posílám Kofimu zprávu,že se malinko opozdím.Během chvilky dostávám odpověď a po přečtení zírám jak tele na nový vrata PROBLÉM .
Farář nám odletěl mimo republiku a protože byl zákaz létání,tak se nestačil vrátit. Tohle jsme se dozvěděli asi dvě hoďky před akcí.
Nakonec vše dobře dopadlo.Byl tam přítomen jiný farář a ten nám mši odsloužil a požehnal motorkám.
Mše se zúčastnilo 105 motorek a kdo chtěl,tak přispěl na kostel.
Celkem se vybralo 3050 kč!!!
Děkujeme všem za účast a přejeme pohodovou sezónu 2010.
Pár fotek ze MŠE,je na mém webu "BALU"

• POKOJÍČEK PRO MAZLÍKA A DVĚ SEZÓNY NA DRAKA

Ahoj přátelé a kamarádi, tak jsem se po delší odmlce odhodlal zase něco málo napsat ;-) . Odmlka byla ze zdravotních důvodů Měl jsem problémy s tlakem a když jsem se z toho vyhrabal,tak mě chytly záda :-( . Mám vyhř

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.03.2015
    Uskutečněno: 18.03.2015
  • 5.7. až 8.7. 2012 PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA MOTORCE

Od 5.7. do 8.7.2012 jsme jeli s rodinami na prodloužený víkend. Já,Karel a zeťák Vojta jsme jeli na motorkách,manželky jely autem. Jelo se do Hrádku nad Nisou,do autokempu KRISTÝNA Jiránek (http://www.kempkristyna.cz/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • 23.6.2012 5.ročník ROCK KODIAKA

V SOBOTU 23.6.2012 SE KONAL 5. ROČNÍK "ROCK KODIAKA" VE SLUHÁCH NA HŘIŠTI.TENTO ROČNÍK BYL OPĚT NA PODPORU VOZÍČKÁŘŮ.KONKRÉTNĚ TO BYLO PRO CENTRUM " REHAFIT " (Rehabilitační centrum pro tělesně postižené). LETOS SE PŘED

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.07.2012