Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník spidi.cz
Vloženo 4.2.2008
Aktualizováno 6.4.2016

Vloženo: 05.11.2008, Uskutečněno: 05.11.2008, Stav tachometru: 33123 km, Zhlédnuto: 5x

Dnes jsme byli s kámošem na vyjížďce. Vzail jsme si za cíl buchláky. Něco jako rozloučit se se sezónou nebo něco jako tak.
Vzal jsem to z Brna na Slavkov a pak přes Kyjov a pak přem Veselí, přes Uherské Hradiště. Trochu jsem si zajel neboť v Bučovicíc místní "indiáni" rozkopali cestu a hoši s plácačkama to tam berou jak na běžícím pásu.
Vyjížďka byla fajn jel se mnou kámoš na Banditovi, Raptor je můj...
Byl to fajn den, kdy svítilo slunko, buchláky byly jak vymetený neboť byl pracovní den, ale pár sklaních jsme tam potkali.

Poznámka: Na fotce je vícekrát Zdenda a jeho Bandit neboť on mne nechtěl fotit. Vzpomněl si na svoje dětsví, kdy jej dědeček fotil a on moc nechtěl... No je to spíš o mně, ale já tam moc nejsem.

• Brno - Zlín - Pustevny a zpět...

Zase jsme s kámošem vyrazili jednou ze Zlína do Valach. Potkali jsme se v pátek kolem oběda ve Zlíně, něco jsme popracovali a pak jsme se vydali ochutnat krásy "Valašského království". Vzali jsme to přes Vizovice - Vse

Vloženo: 26.09.2009
    Uskutečněno: 25.09.2009
  • Brno-Znojmo-Horn-Krems a domů

Dnes jsme vyrazili na cestu do Rakous. Vzali jsme to z Brna do Znojma a pak na Horn, podél řeky Kamp až do Kremsu. Tam jsem to otočili a vraceli se přes Hollabrun a Laa an Der Thaya do Mikulova a domů. Proč o tom píš

Vloženo: 02.08.2009
    Uskutečněno: 01.08.2009
  • Čau chlapi, zahájili jsme sezónu 2009 koupí nového stroje. Je to sice skútr Yamaha 250, ale na velkých kolech a pohoda. Žádný spěch a tak. Táta si jej kopil a udělali jsme si první větší vyjížďku po Moravě. V Hustopeč

Vloženo: 09.04.2009
    Uskutečněno: 09.04.2009