Husqvarna CR 125 (2002)

Vlastník Hujer
Vloženo 22.12.2007
Aktualizováno 13.3.2010

Chudák 410 na trati naříkala(moc těžká a měkký tlumiče), tak jsme museli pořídit sestřičku. Je to proti ní koza splašená, o dost živější a ovladatelnější... No uvidíme jak bude sloužit do budoucna ;)...// Holka už slouží novýmu majiteli ;)

Jinak tady je link na jedno pěkný videjko s touhle mrškou... Parkrát jsem si to pustil a pak se ze dne na den zbláznil že jí chci dom :D

QuAtR0nik
QuAtR0nik napsal 13.06.09 v 13:00

c hezka motorka .ae na 02 mi nepripada uz jen podle motoru

Cauris
Cauris napsal 24.02.09 v 23:37

husa hrubator 10 b

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 25.07.08 v 11:32

Kdyby byly prachy tak vemu možná tu 250F ale taky mám strach z údržby, na funglovku nemám. 450 určitě drží víc, ale zase je to o 20 kilo těžší než 125 a má to brutální zátah, tak bacha..
Taky by to chtělo častěji měnit gumy a řetězovku, no uvidíš.. Já už mám Housku na netu, tak snad někdo koupí.
Jinak ty dráty jsem nějak pokoumal a už mi to jede.. ale dík.

Hujer
Hujer napsal 23.07.08 v 23:04

No nejezdim vůbec palbu
Nechci malýho ventila protože by mi určitě padnul Moc údržby na mojí peněženku, to nee. Radši tu 450, zas tak zlý to neni. Když to nepřeháníš a víš kdy máš dost atd tak se na ní dá pojezdit krásně. 250 2T mi moc nevyhovuje, ale určitě víc než dváca. Nakonec u ní stejně skončim

Jinak dráty ti určitě vyfotim), tedy pokud už neni pozdě

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 19.07.08 v 20:29

Blázne, ze 125 na 450 ??
Tak to si asi hodně věříš, to musíš měnit 3 písty za sezónu na tý 125 ne ?
Já jdu po roce na 250 2T, ale jsem si vědom toho, že to bude táhnout jak svině. Ze 125 by jsi měl raději přejít na 250F, ta 450F je už pro profíky, to nevím jestli zvládneš...

Jinak mohl bys mi prosímtě na housce vyfotit jak vede od chcípáku ty drátky do zápalka a kde je to uzeměné na rámu ?? dík