ČZ 180/487 (1993)

Vloženo 23.6.2007
Aktualizováno 22.4.2009

Když nevíte co by...

Cesty: Kam až dojela...

Další info: Koupena s najetými 12tis.Km. Bílá, v originál stavu+kufr Givi.Kompletně rozebrána, nový lak, rám-červená Ducati, komlet plasty na černo. Motor GO (výbrus,ložiska,gufera,přeleštěné kanály..), cartery+válec na černo, imbus šrouby. Přední světla 2xS11 + parkovačka felicia, im.carbon. Zadní svělo s obrysi, poté zatmaveno, modré osvětlení SPZ. Blinkry lehce zatmaveny. Hliníková palubka (im.carbon),budíky Škoda,LED kontrolky,červené podsvícení,spínačka Dandy,tachometr Sigma,alarm(+výstražná LED). Krosová řidítka, závažíčka, chrom.zrcátko. Zadní blatník skrácen, im.carbon. Výfukové koleno 477, dvoukomorový výfuk-převařený(koncovka výš). Tahokov v bočních krytech nádrže. Boční stojan J350 + nerez konzole(nic navařenýho). Jednoduchá madla pro spolujezdce. Pneu Sawa. Veškeré šrouby jsou kadmiované(zlaté) imbusy, veškeré dodělávané držáky jsou z hliníku nebo nerezu.Co se mi neosvědčilo:-tranzistorové zapalováníCo jsem nestihl:-bezkontaktní zapalování-náporové sání-motor 477 oilmaster(ale mám ho)Co jsem stihl, ale posral to:-nerezový brzdový "wave" kotouč!! (špatné rozteče)Dream:-200ccm 4TNa celém motocyklu není ani jeden zásah do konstrukce, všechny orig díly byly zachovány. Vrácení do původního stavu = cca 6h práce.

Haesty
Haesty napsal 01.01.10 v 14:44

Parádní prácička,hlavně ty budíky

danusak
danusak napsal 29.05.08 v 10:15

Pekne, hod tam vic fotek pro inspiraci

napsal 26.06.07 v 11:34

Jo jo, Simson S51 má otáčkoměr mechanickej (na náhon). Jinak to máš fakt moc pěkný

napsal 23.06.07 v 14:59

máš to pjekný mistře <br />
<br />
za kolik jí dáváš?

smazany25577
smazany25577 napsal 23.06.07 v 13:50

Ne, simson má určitě otáčkoměr poháněný lankem!