Yamaha XV 1900 Midnight Star (2008)

Vlastník FrantišekSmolíček
Vloženo 3.1.2024
Aktualizováno 3.1.2024

Krásný velký, silný stroj s duší.

První dojmy - Okamžitě mi padla do ruky i pod zadek. Od začátku jsem věděl že chci přesně tento stroj a žádný jiný, a to aníž bych si ho předem vyzkoušel. Pak jsem se na něj poprvé posadil a řekl Ano, to je přesně ono. Pak už jsem jen počkal na ten konkrétní kus. Když jsem se na něj posadil, tak jsem definitivně věděl, že tento konkrétní je pro mě a tak jsem jej vzal.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, komu se jeho tvary a charakter líbí. Je to mašina úžasně ovladatelná, s dostatečným výkonem a (alespoň pro mě) s úžasným designem.

Doplňky na motorce - Spíš jen nějaké malé detaily.

Moje předešlá motorka byl "drag" (Yamaha 1100 Dragstar Clasic). Ne že bych byl zatvrdlý fanoušek značky Yamaha, ale prostě se mi Mindnigtstar 1900 líbí a to po všech stránkách. Tato motorka splňuje do puntíku vše, co jsem si přál. Chtěl jsem velkou, poctivou motorku s největším objemem co jde. Motorka je stylizovaná do 60. let a to se mi moc líbí. Motorka se mi musí prostě líbit a tento konkrétní model je za mě umělecké dílo. Vše krásně pasuje, vše je dobře promyšlené. K tomu úžasný výkon s kroutícím momentem. Jezdím rád na lehko a jezdím rád pomalu. Takže za krásného počasí jen s mobilem v kapse a rychlostí kolem 90 km/h s pocitem jistoty dostatečného výkonu pro případ potřeby předjíždění atd.

Zbytek dopíšu později (těch postřehů a dojmů bude více)

MMMF
MMMF napsal 15.01.24 v 13:47 10b.

Krásný stroj, pěkný budík.