Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník Karchee
Vloženo 27.11.2023
Aktualizováno 27.11.2023

Nenapíšu nic nového, než co tady už bylo prezentováno: ověřený cestovní motorka, navíc dostatečně vysoká pro mojí postavu.

Motorka koupena od FIRMA:Petr Příhoda - Motopp.cz (Šlapanov - Skvělá komunikace, motorku dokonce přivezl v dodávce, vyzkoušeno, vysvětleno, zařídil přepis a poslal poštou, vše včas a seriózně. Mohu jen doporučit.

Yamaha TDM 900: objevil se velký Strom s možností protiúčtu, navíc Strom je vyšší než TDM

První dojmy - Jel jsem na ní zatím pouze max. 20 km, ovladatelností mi připomíná BMW GS, kterou jsem měl před pěti lety. Po Inazumě velký rozdíl, zejména co se posedu týče: jsem vejš, nohy výrazně méně pokrčené v kolenou (již jsou bolavá, takže výhoda), posed vzpřímený a záda nebolí (na Inazumě bolela, ale je to zcela jiný typ motorky). Boží ovladatelnost, již vstříkačka (zmizel problém s karbecem a manuálním sytičem), motor dostatečně silný s výrazným zátahem, 3 originál kufry v barvě. Už se těším na sezonu.

Motorku bych doporučil pro - Vyšším motorkářům, měřím 187 cm a je mi akorát.

Doplňky na motorce - vyhřívané hefty - Oxford, 3 originál kufry v barvě motorky, nyní dokoupen a nainstalován centrální stojan, dokoupeny a namontovány chrániče rukou. Moto dostane v zimě ještě padací rámy.

Hledal jsem po Inazumě stroj s vyšším posezem, nakonec jsem si našel takový šikovný srovnávač posedu na webu, kde mi nejlépe vyšel právě V-Strom. Jeden pěkný kus se povedlo dostat na zkoušku do Ústí, starou Inu by vzal majitel protiúčtem. Již po sednutí na Stroma to bylo pro mně příjemnější a po po prvních sto metrech jsem věděl, že pokud nebude táhnout do strany, si ho vezmu.
Zatím mám za sebou pouze 20 km - zkušební jízda a pak šup do garáže. Tak až začne sezona, napíšu dojmy. Ale tipuji, že nic nového nenapíšu. Velký Strom z roku 2002 je milionkrát recenzovaná motorka, bude to tedy pouze o subjektivních pocitech.

Goodji
Goodji napsal 06.01.24 v 20:07 10b.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 08.12.23 v 15:02 10b.

TruckerSalám
TruckerSalám napsal 05.12.23 v 13:21 10b.

Ať slouží dobře.

NXram
NXram napsal 30.11.23 v 16:24 10b.

Krásný, dobře si udělal Litrový Strom je super motorka, jediné co mě osobně trochu vadilo byla dlouhá jednička ve městě. Motor z TL dělá své a nemá rád nízké otáčky, ale jinak super
A přesně jsem si ho kupil po TDM 850, protože 900 nemělo cenu kupovat, už malý výkon na dnešní dobu ...
Jezdilo se mi s ním suprově než přišla první KTM
Užívej ve zdraví