Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník ferry600
Vloženo 23.9.2023
Aktualizováno 23.9.2023

Je to kráva jako hrom?, první cestovní enduro, před tím cbf1000. Každopádně splněny sen,

Honda XL750 Transalp: Protože kdybych si koupil nového transalpa, tak bych jej měl na dlouho a nevyzkoušel bych si vysněnou Afriku

První dojmy - Nádhera, motor jede přesně tak jak má, posez super, jen je na mě motorka strašně vysoká, pátý nedám na zem, takže do terénu mám s 250 kg jet strach, ale určitě se tam vydám, až na beru trošku jistoty. Co se mi nelíbí kromě vysokého posezu, asi řazení DCT ve strašně nízkých otáčkách, ale třeba to nějak jde vyřešit, jen jsem na to ještě nepřišel

Motorku bych doporučil pro - Cestovatelům

Doplňky na motorce - Padáky, mlhovky, 3 x kufr, navigace Tom Tom, bezdrátová nabíječka telefonu, vestavěný konektor pro nabíjení, vyhřívané rukojetí

Stroj se mi líbil vždycky a proto se stal mým snem, který se splnil. Zatím jen zkušenost z přesunu po vlastní ose domů, cca 300 km a spokojenost, jak jsem uvedl výše, posez super, motor super, podvozek taky. Co se mi nelíbí tak nedosáhnu na zem celou nohou, a řazení v nízkých otáčkách u DCT. Jinak už jsem vlastně vyvezl i ženu a za mě neskutečné. Oproti předchozí CBF1000 jsem nevěděl, že tam, vůbec je. Takže cestování ve dvou bude fantazie ??

nous
nous napsal 06.10.23 v 10:10 10b.

Tak to se divim ze nedosahnes na zem pri tve Výška jezdce: 795 cm. Ja jsem se taky bal te vysky Afriky a sel jsem prave do Transalpu, at se ti dari.

Fratr
Fratr napsal 01.10.23 v 15:05 10b.

Africa je holt Africa. Když jí jednou propadneš, tak to je na dlouho. Sedlo se dá naštěstí snížit, mají 3 varianty a 2 polohy.

dedikzk
dedikzk napsal 26.09.23 v 12:32 10b.

Afričanka je splněný sen