Honda Forza 125 (2022)

Vlastník ThomasHeger
Vloženo 17.7.2023
Aktualizováno 17.7.2023

Motorku si vybrala moje žena, jako slušnou pro začátečníka a zároveň vhodnou, abychom mohli spolu dělat nějaké cesty po okrskách( já mám NC750S DTC)

První dojmy - Jako pecka, hlavně na město při posunování do práce, jede to za 1,6l/100km, ale i na delší trasy nabízí služný komfort, hodně úložných prostor, vysoké plexi, úžasný informační panel, jako u velké cestovní motorky. Maximální spokojenost, kradu to ženě na cesty do práce.

Motorku bych doporučil pro - ...pro kohokoliv, kdo chce jezdit i mimo časy určené pro svůj hlavní bajk. Pro začátečníky v kategorii A1. Pro ty co chcou cestovat levně do práce nebo i mimo město po okrskách zažít nějaké dobrodružství.

Doplňky na motorce - originál kufr 45l Honda + koncovka LeoVincce - výborný zvuk

Jak už jsem říkal. Je to moto mé ženy, ale já jí to kradu, protože to je velká zábava ve městě na cestách do práce a celkově je to stútr luxusní a maximálně vybavený v rámci své kategorie absolutní jedníčka.

eleonoratrudeau
eleonoratrudeau napsal 18.10.23 v 11:42 9b.

Great. If you love games then https://apktodo.io/es is the best place for you

Hunyady
Hunyady napsal 17.07.23 v 22:50 10b.

Ahoj, mám NC750X a Forzu 125. Víc najezdím na Forze, i když na kratsich trasách. A chápu T? - je to i na 125 zábava. Tak ať Ti dělá jen radost