Honda NC 750D Integra (2018)

Vlastník MrafceK
Vloženo 29.6.2023
Aktualizováno 29.6.2023

Honda Integra '18 s kopou originalnych doplnkov. Agilna, pohodlna a vykonovo dostacujuca mrska, co sa nezlakne jak mesta, tak dlhsich vyletov.

První dojmy - Nizka tiaz, zatah od spodu, gelove sedlo, takze pohodlie super. Pri vyske 173 je docela dobra ochrana proti vetru s origo stitom. Charakter V-ckoveho motora aj ked je to radovka. Hriadel je posunuty o 270 stupnov.

Motorku bych doporučil pro - Jazdcom na pohodu, ale da sa s nou aj pekne zablbnut. Dlhsi vylet nie je ziadny problem.

Doplňky na motorce - Gelove sedlo SHAD, GPS Garmin, origo vyhrievane hefty, podlozka pod policajta, origo 3 kufre, zavazivka na rajdy, teplomer, stupacky, brzdove packy.

Gelove sedlo, origo hefty, origo kufre, GPS Garmin, kopa doplnkov. 3 mody S, pohodlna, trochu tahsia (DCT), Drive D - 6tku radi hodne skoro. Krasny zatah odspodu, agilna. Premyslal som nad NC 750X, ale tejto ponuke sa nedalo odmietnut.
Ovladatelnost je super, so spolujazcom som zatial nejazdil. Origo kufre su super, maju perfektne riesenu aerodynamiku. Vyhrievane hefty su super. Pouzivam GPS a mam domontovane USB na riditkach. Zatial nevyuzite, pretoze nemam uz kam dat drziak na tel. GPS ma svoje napajanie.

Pupi04
Pupi04 napsal 29.06.23 v 18:53 10b.

Dobrá volba
Tak vždy jen na pohodu a kolama dolu