Suzuki XF 650 Freewind (2001)

Vlastník Vy-mi
Vloženo 2.6.2023
Aktualizováno 20.9.2023

Vloženo: 20.09.2023, Uskutečněno: 20.07.2023, Zhlédnuto: 52x

Hned po koupi jsem udělal olej s filtry a myslel jsem že se v Suzinovi nebudu nijak zvlášť hrabat, že budu jen jezdit, dělat nejnutnější pravidelnou údržbu a konečně se budu věnovat věcem na které se chci zaměřit. Bohužel ne. Naštěstí se ale nejedná o závažné věci nýbrž jen o takové serepetičky jako jsou doplňky.

První věcí která mě ale docela štvala byl nepříjemný vítr takže se laborovalo s plexi. Je tam turistické ale jakési nešťastné. Zkoušel jsem jezdit bez něj. To bylo celkem dobré ale hodlám jezdit dokud to počasí nějak dovolí takže by bylo vlastně fajn tam to turistické plexi mít. Takže jsem objednal první deflektor. Ten jaksi nedržel kde bych si představoval tak jsem pořídil další a ten už je dobrý.

• Víceúčelový Display, blatník

Suzin zatím slouží převážně k mojí dopravě do práce kdy často válčíme s časem. Ale během jízdy se nevědělo jestli v té válce vedeme nebo ne. Objednal jsem proto multifunkční display který umí zobrazovat čas, palubní na

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 19.09.2023
  • Blástry

Počasí se nám pomalu ale jistě ochlazuje a jak jsem již v jednom z deníků zmiňoval hodlám jezdit dokud to jde. Pořídil jsem proto blástry. • Jednak pro ochranu rukou před nepřízní počasí. • Druhak pro ochranu páček hli

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 06.09.2023
  • Ulehčení pravidelného servisu

Jelikož zatím Suzin nemá hlavní stojan a minimálně 1000km mám každý měsíc odjetý rozhodl jsem se pro nákup stojanu. Ne že by se ten řetěz nedal nouzově očistit a namazat na bočním stojánku kdy se dá zadní kolo zvednout o

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.09.2023