Moto Guzzi Breva 1100 (2007)

Vlastník Dokton
Vloženo 31.3.2023
Aktualizováno 31.3.2023

Krásná mašina s nadčasovým designem, který dodnes nezestárnul. Velký motor s emocemi, nádherným sytým zvukem a pohodlí na dlouhých cestách.

Motorka koupena od Varady (Karlovy Vary) - Slušné, férové jednání a dohoda.

Moto Guzzi Breva 1100: Nerozhodoval jsem se mezi jinými stroji. O Brevě jsem snil od té doby, co jsem jí poprvé viděl v časopise.

První dojmy - První dojmy při koupi? Prostě láska na první pohled. Super komunikace a slušnost prodávajícího. Jel jsem pro ní přes půl republiky. Mám jí necelý týden a zatím nám počasí nepřálo, tudíž jsem se ještě nesvezl. Čas jsem vyplnil servisem mašiny a nákupem oblečení apod. Ale těším se na to, jako malý kluk, až se svezu.

Tento stroj sem si vybral už ve svých " nácti " letech, kdy se představila světu. Byla to láska na první pohled, když jsem na ní slintal v testech v časopisech. V té době jsem jezdil na Jawách a byla to pro mě utopie tuto vlastnit. Ale i přesto jsem si řekl a prostě jsem věděl, že jednou bude moje :D A stalo se po dlouhých patnácti letech. Konečně pro mě byla celkově tato mašina dostupná. Ještě jsme spolu nic nenajeli, protože jí mám necelý týden počasí nám nepřálo. Mezitím jsem provedl menší servis a nákup oblečení apod. Časem sem doplním více informací a zkušeností.

dva_hrnce
dva_hrnce napsal 02.04.23 v 11:57 10b.

Gratulace ke splněnému snu, ať dělá jen radost