Honda CB 600S Hornet (2001)

Vlastník Martaxus
Vloženo 28.2.2023
Aktualizováno 28.2.2023

Starý poctivý karbec, laděný do černo zlaté barvy

První dojmy - Několik posledních let jsem jezdil na nové Africe, takže první dojem z jízdy byl hlavně o odlišné ergonomii tohoto stroje. Z centura sednou na silničního cesťáka byla změna, kterou jsem pocítil. Motorku jsem koupil z druhé ruky od velmi fajn pána ze severu čech. Jel jsem od Liberce do Brna, ze zacatku jsem byl velmi opatrný, protože jsem si nebyl jistý celkovým stavem motorky. Na první pohled vše vypadalo výborně, udržovaně, ale jistota je jistota a proto jsem si ozkoušel průběh motoru, brzy a vsechny ovládací prvky. Az na dalnici jsem si byl jistejsi a poradne jsem zatahal za heft. Oproti predchozí motorce jiný posez, je to o zvyku, musel jsem si zvykat na že mi víc čouhají kolena a jsou ohnutá. Motorka už nežehlí nerovnosti tak jako Afra, takže každá nerovnost na silnici jde přes ruce do celého těla. Díky vyššímu plexy jsem měl dobře chráněnou hlavu před větrem. Celkový první dojem byl fajnovy

Prozatim mam najeto jen nekolik stovek km na jiz celkem sjetych pneu, takze na vetsi recenzi stroje se moc necitim, nicmene motorka je spolehliva, ovladani v pohode.

Urcite by se mi libilo casem vymenit riditka za trochu sirsi. Uz jsem si na ty originalni retro uzke zvykl, ale pohodlnejsi jsou pro me urcite sirsi. Posez na motorce v pohode. Je to stary stroj, karbec, stalo se mi nekolikrat, ze byla slabsi baterka a nepodarilo se mi nastartovat po nekolikadenni pauze. Pokud na motorce jezdim denne nebo obden neni problem.

Vice info asi dodam pozdeji, az s motorkou najedu vice km.