Yamaha XT1200Z Super Tenere (2013)

Vlastník white
Vloženo 18.10.2022
Aktualizováno 18.10.2022

Opravdu dobrá motorka a mohu jen doporučit.Zatím spokojenost.

První dojmy - Ze začátku jsem se s motorkou trochu pral a zvykal si na ni.Přechod z Honda TA 700 byl znát ve všech směrech.Po nastavení a přizpůsobení motorky pro mé účely a používání,jsem spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji již pro trochu zkušenné motorkáře a je opravdu těžší na manipulaci,ale jak se rozjede,tak v pohodě.

Doplňky na motorce - Krom nutných drobností na motorku je bomba doplněk otevřená koncovka výfuku od MIVV/Storm,která tam pasuje jako pr..l na hrnec a jak s DB killerem,tak hlavně bez něj má luxusní zvuk a především se motorce lépe dýchá,jde pěkně za plynem,ale ve spojení s KN filtrem.Jinak jezdím na režim S a pokud se cestuje na dálnici a motor je v otáčkách,tak používám T.

Při výběru motorky jsem chtěl cenduro,alespoň litr obsah a řadový dvouválec.Mým favoritem byla Honda AT 1000,ale ty pěkné mi utekly,než jsem se rozhoupal a potom mě napadlo,zkusit nějakou Yamahu,kterou jsem ještě neměl.V tom případě byla volba jasná.Motorku jsem si našel v Německu na mobile.de a nechal si ji dovézt jedním z dovozců z Plzně,se kterým jsem již,v minulosti,o motorkách jednal.
S motorkou jsem,ve všech směrech,celkem spokojen,i když má samozřejmě svá pro i protijako každá jiná motorka a navíc je to subjektivní.
Spíše je určena na cestování po všech silnicích,ale max. nějaká rozbitá silnice a šotolina.Omezením jsou samozřejmě pneumatiky.Dost dobře se cítí na dálnici a navíc na Vás pomalu nefuká,díky skvělé ochraně,ale s vyšším plexi a deflektorem.
Na cestování je přímo určena.

VB79
VB79 napsal 21.11.22 v 17:37 10b.

Jsem také hrdým vlastníkem.