Honda VFR 1200X Crosstourer (2020)

Vlastník Andrej
Vloženo 16.9.2022
Aktualizováno 9.10.2022

Vloženo: 07.04.2024, Uskutečněno: 06.04.2024, Stav tachometru: 15000 km, Zhlédnuto: 102x

Včera jsem využil nabídky od Jirky Nevluda z MotoRoad 56 na školení na navigace Garmin, konkrétně na tu mají Zumo XT. Samozřejmě jsem neváhal se přiučit novým věcem. Na školení jsem se dozvěděl mraky věci co k této navigaci nikde člověk nenajde jak k samotnému fungování tak k následnému plánování navigace je to úžasná jen to s ní umět Tímto moc děkuji za nové poznatky a rady školení opravdu stojí za to a všem vřele doporučuji.
Samozřejmě jsem si nemohl odpustit po školní alespoň krátkou 150 km vyjížďku

• Valachy Tour

Dnes padl výběr na zdivočelý, drsný a nebezpečný kraj a to Valašsko. :-DD poslední dobou jsem si tento kraj oblíbil a snažím se objevit aspoň část jeho krás B-) Takže z Rožnova pod Radhoštěm zadem na Vsetín, pak na

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 05.05.2024
  • Větrná neděle

Po prosněženém a propršeném týdnu kdy jsem musel jet v jednou stupni na servis se konečně udělalo opět hezky, tak toho byla třeba využít :-DD Zatopený Lom Výkleky, zámek Plumlov, podívat se na konkurenci na pilu Javoř

Vloženo: 30.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Jarní toulání po zapomenutých místech

Nemilosrdná předpověď ukazuje že na delší dobu je poslední hezký den :[ proto jsem vyrazil na poznávání známých i neznámých míst, které jsem delší dobu míjel nebo dokonce přehlížel. Dokonce jsem měl štěstí a byl otevře

Vloženo: 14.04.2024
    Uskutečněno: 14.04.2024