Yamaha XV 1100 Virago custom (1996)

Vlastník Aladar12
Vloženo 29.7.2022
Aktualizováno 29.7.2022

Yamaha Virago 1100. Konečne velká motorka :)

První dojmy - Po 3 letech na Virago 250 je 1100 jako sednout na raketu :D Není to sice bůh ví jak rychlá mašina, ale oproti 250 je to rychlá mašina :D Po prvních 100 km jsem si ale zvykl a teď už si to jenom užívám :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka asi není, ale mírně pokročilý jezdec nemá problém ;)

Doplňky na motorce - Předkopy a přepákování. Nosič na zadní kufr/válec. Širší řídítka (Styl jak na DragStaru) + Plexi ale to není namonotováno.

Koupil jsem jí jako upgrade k XV 250.
Po 100km jsem si zvykl na váhu motorky a na předkopy, takže přejít není takovej problém jak jsem se bál. Motorka jde víc za plynem ale není tak rozklepaná jak 250.
Než jsem jí koupil tak byli seřízeny ventilové vůle, takže standardně pro zahřátí je jak šicí stroj :D
Po koupi jsem řešil problém se ztrženým šroubem na krytu olejového filtru (vyřešeno vložkou z opravné sady). Jinak žádný problém zatím nenastal :)
Jelikož mám na motorce zatím jenom pár km, tak nemůžu říct jak je dobra na delší cesty, ale určitě lepší jak 250 :D A taky mam kolem sebe lidi co na 1100 jezdí a neztěžují si, spíš doporučují ;)

žižala.
žižala. napsal 01.08.22 v 17:02 10b.

Dobrá volba.

Čadil
Čadil napsal 30.07.22 v 10:20 10b.

super

Pupi04
Pupi04 napsal 30.07.22 v 07:42 10b.

Parádní stroj
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 29.07.22 v 16:04 10b.

Legendární japonský custom. Pohodové km.