Ducati Multistrada V4 / S (2022)

Vlastník ENTERman
Vloženo 2.7.2022
Aktualizováno 26.8.2023

Po 5ti letech divočiny na R1 a 12ti cestování v sedle Gé-eSa, které mé dovezlo spolehlivě vždy a všude, jsem si udělal radost a pořídil asi to nejvíc, co jsem si mohl ve své garáži přát: Italskou nespoutanou krásku, po které jsem již nějakou dobu koukal.

BMW S 1000 XR: Přesvědčil italský design a to, že Multisranda je prostě o emocich!

První dojmy - Mám na PP rád úplně všechno, kromě té plastové ošklivosti vzadu. Vše je z karbonu a tohle zadní pádlo z plastu, to jako fakt? A ty zadní blinkry taky nechápu, věc za pár korun a nejsou rovnou pořádné. Jinak od první chvíle a prvního km jsem pochopil, to je neskutečný bike!

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv, kdo má mozek mezi ušima a chce se při každé jízdě opravdu svézt a nejen se nechat přepravit z jednoho místa někam jinam.

Doplňky na motorce - Travel packet (boční kufry, centrální stojan a vyhřívané hefty), kryty všech chladičů, bezdrátové nabíjení mobilu, trochu vyšší plexi a nějaké ty drobné doplňky, ať jí to sluší.

Když Ducati ukázala poprvé Pikes Peak, bylo jasné, která motorka bude ta další! Stále jsem hledal model, který mě na jedné straně doveze i přes půl Evropy, nebo jindy sportovně sveze na výletě okolo komína. Ten pocit, když otevřu garáž a v ní parkuje PP, u kterého si můžu pokaždé říct: “Jo, žádný jiný model bych tu místo tohoto biku nechtěl!” je prostě nejvíc!

Milanek13
Milanek13 napsal 28.04.23 v 09:30

Tahle varianta je fakt krásná

Robinn
Robinn napsal 07.08.22 v 10:11 10b.

Za mě ,,Gé eSo" je Octavia mezi motorkami . Těch Multistrad mezi cesťákama je daleko méně . Jinak tichá závist :D Krasný stroj - plný počet !

NiLu
NiLu napsal 06.08.22 v 23:26 10b.

Tohle se jim povedlo, parádní bike, užívej km v sedle.

Figi25
Figi25 napsal 12.07.22 v 15:17 10b.

Vynikající volba! Nejvíc stroj.

Krzi
Krzi napsal 06.07.22 v 08:24 10b.