Honda Forza 350 (2022)

Vlastník cibin
Vloženo 4.6.2022
Aktualizováno 15.6.2022

Zatím zajíždím a jsem moc spokojený.

Motorka koupena od Motomo Břeclav

První dojmy - Pohodlná a perfektně sedící na silnici, dříč na dojíždění do práce. Nádherný desing ,dobře osvětlená a továrně zpracovaná motorka. Cena sice vyšší oproti jiným výrobcům ale pro hondaře srdcem i duší vynikající!

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo rádi jezdí na motorce.

Doplňky na motorce - Před prvním vyjetím jsem ji mírně vytunil doplňkama z číny ale vypadá to moc pěkně, třeba polepy plastů kolem víka nádrže, ochranné deflektory na řídítka, padáky pod tlumič výfuku, víčka nádobek na brzdovou kapalinu v barvě moto a logem Forza, větší větrný štít jemně kouřový od Puigu, ozdobný kryt na kryt řemenice CVT převodovky, držák navigace na clonu přístrojového štítu a fusak na nohy do nepříznivého počasí.Přikládám pár foto pro ty kteří mě vyčítali,že jsem ty doplňky nenafotil. Ještě pár blbinek(ale krásných!) mám objednaných u kluků šikmookých v Alíku(Aliexpres).

Tuto mašinu jsem si vybral z důvodu snížení nákladů na dojíždění do práce. Zatím zajíždím a moje první dojmy jsou velmi pozitivní, jede velmi kultivovaně a perfektně sedí na vozovce díky nízko položenému těžišti. Odpružení je proti Hornetovi jemnější a dobře tlumí nerovnosti.Přední brzda by zasloužila dvoukotouč ale když vezmu za obě pořádně tak brzdí dobře. Největší radost mám však z množství a velikosti odkládacích prostor jako je podsedlový prostor, top case 45 l a malá příruční přihrádka na telefon, kartu do práce a třeba i na lahev pití. Jel jsem po dálnici i po okreskách a všude je jako doma, klidně bych si troufnul i na cestování na větší vzdálenosti jako je dovolená po ČR a Evropě.

vasa1975
vasa1975 napsal 19.11.22 v 17:50 10b.

take mám koupeno v Motomo paráda a dělám přípravu na zimu

Codo
Codo napsal 15.06.22 v 15:44 8b.

Bezva hodnocení, jen jsi mohl dát svoje fotky aspoň těch doplňků. Škoda. Ale jinak díky

Kvido99
Kvido99 napsal 15.06.22 v 11:12 9b.

Jeden z nejlepších skútrů, taky se na něj chystám.

šnek4
šnek4 napsal 07.06.22 v 06:51 9b.

Dobrý výběr a at dslouží k tvé plné spokojenosti. Škoda jen že jsi sem nedal fotky po vyšperkování doplňky.

zdenekburi
zdenekburi napsal 05.06.22 v 09:39 10b.

Velmi pěkný skůtr. Určitě dobrý výběr.