DAYI E-Odin (2021)

Vlastník jasonb54
Vloženo 1.4.2022
Aktualizováno 3.4.2022

Vloženo: 14.05.2023, Uskutečněno: 14.05.2023, Stav tachometru: 3000 km, Zhlédnuto: 112x

Tak je to tu. Prodávám svého E-Odina. Motorku jsem kupoval na dojíždění do práce, do posilovny, a abych ušetřil na nehorázně předraženém benzínu.
Týdně jsem najezdil přes 300km do práce, zpět a někdy posilovna. Jelikož jsem se přestěhoval, změnil práci a posilovnu vynechal, motorka nemá využití. Z poloviny se mi ovšem zaplatila. Za rok!

Motorka má zpátečku, alarm, najeto 3000km. Technická do roku 2028. Nechám zdarma plachtu na motorku proti slunci, dešti, sněhu.

Úložný prostor je v nádrži. Vleze se do něj lékárnička, nabíječka, rukavice, dokumenty, ručník nebo hadra.

Problémy: při rozjezdu na jedničku, když jedete jako slimák, tam může skočit parkovačka. Necukne to, nic. Jen nejedete a musíte tam znovu dát jedničku. Software si myslí, že jste zastavili, když jedete 1-3km/h. Ve městě ani na křižovatce mě to nevypeklo. Ale pravidelně se mi stává, když vyjíždím od domu do zatáčky a do kopečka. Možná je to rukama protože jsem jediný, komu to dělá.

Pojistka stojí 500,- Kč na rok. Je to elektrika, takže řady výhod. A hlavně ten klid, když jedete! Slyšíte cvrdlikat cvrčky v trávě okolo silnice a přitom tam máte 70km/hod. Nesmrdí to, náklady na opravy za celý rok nula, náklady na nové části nula. Prostě nádhera. Má to baterku, brzdy, kola, světla. Nic jiného se nemá co pokazit.

Videa z jízd na motorce mám na svém Youtube kanálu: jasonb54.

Cena 85.000,- Kč. Motorku jsem si nechal dovézt ze světa. Prodávám se slevou 10.000,- Kč. Je rok stará a má něco najeto.
Max rychlost jsem z ní dostal 110km/h.

Papírově ji může řídit kdokoliv, kdo má ŘP sk. B. Je to elektro, neřadí se. Má tři stupně rychlostí: 50km/h do města. 70km/h na rychlejší silnice ve městě a pak trojka, nejvyšší výkon. Výkon 11kW.

Prodávám zároveň koženou bundu s certifikací a chrániči, helmu, boty. Od všeho faktury. Motorka má veškeré doklady.

elvis78 (133) napsal 14.05.2023 v 12:02-1

to je dost. Je to hnus. Kup si něco na benzin a nemusíš řešit baterku a dojezd

1 reakce

jasonb54
jasonb54 18.05.2023 v 19:34

Končím s motorkama. Kdyby ne, tak si ji nechám. Do benzínu bych nikdy nešel. Pokud někdy v životě změním názor, tak zase jedině elektro. Šťastnou cestu.

• Prodáno

Dayi E-Odin 2.0 je prodán. Zbývá dořešit přepis, ale je to hotovo. Shrnutí: - motorka se za rok používání z poloviny zaplatila - dojezd 90km je jistota s rezervou - vzniklo několik videí, která mám na památku -

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.06.2023
    Uskutečněno: 04.06.2023
  • První jízda s elektromotorkou po zimě

První jarní vyjížďka v roce 2023. Venku krásných 7°C, slunce svítilo, tak proč ne. Dofoukat kola jsem samozřejmě nestihl. Už jsem se viděl na silnici. A říkám si, že udělám Top Gun fotku, protože jsem v zimě jezdil kol

Vloženo: 03.03.2023
    Uskutečněno: 02.03.2023
  • Poruchy, problémy elektromotorky

Článek najdete na mém blogu jako obvykle ;-) ;-)

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.08.2022