Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník HFrk
Vloženo 13.3.2022
Aktualizováno 23.12.2022

Líbí se mi více čistě technické označení XTZ 690, ale chápu marketingové mágy, že jim to nestačí. Takže dobrá, zde jest Ténéré 700.

První dojmy - Nevím, jak to japonec udělal, možná když jsem tvrdě usnul po nějakém večírku. Vzal míry a udělal ji pro mě. Dobrá práce.

Motorku bych doporučil pro - Je to velmi hodná motorka. Je pro každého, kdo nepotřebuje zlobit.

Doplňky na motorce - Moto jsem zakoupil jako mírně jeté. Vkusná kombinace doplňků je dílem prvního majitele - vyhř. hefty, zvýšená řídítka, hliníková mřížka chladiče, kryt motoru, vodítko řetězu, padací rám, konstrukce bočních madel a zadní plotny.
Jen retro Givi kufr je můj občasný věrný sluha z minulých dob, stará láska nerezaví, když je to poctivý plast.
No něco by se přeci jen našlo z mé zahrádky, z řídiltek jsem sundal koncové závaží a osadil robustní kryty páček/rukou s hliníkovou výztuhou. Jo a také jsem si na hrazdu přišrouboval držák, ve kterém vozím jako navigaci starý mobil po tchýni. Je zlatý s bílým rámečkem okolo displeje, horší už to být nemohlo.

To, co bych zde psal, už jste četli a slyšeli mockrát. Snad až se mi nebude chtít jezdit, využiji volný čas k zamyšlení a přispěji něčím originálním.
Stručně - v ničem nevyniká a zároveň vše zvládá. Na vysvědčení sice nejsou samé jedničky, ale na vyznamenání to s přehledem stačí.

Sema
Sema napsal 13.03.22 v 23:03 10b.

Dobrý stroj A kufr mám stejný, taky putovní