Harley Davidson Pan America 1250 (2022)

Vlastník 13Petra
Vloženo 1.3.2022
Aktualizováno 1.3.2022

Úpravy pro moji menší výšku: originál nízké sedlo -2,5cm, puštěno o1cm níž na vidlicích. Model speciál s ARH. Řidítka otočená blíže k řidiči. Plastové kufry…

BMW S 1000 XR: Motor mi přišel jalový,quickschifter dle mě k ničemu,sedlo tvrdý bolel zadek,špatná výška pro prcka jako já i po úpravách
Ducati Multistrada 1200: Na mě moc uskákaný motor,výška plexi ať jsem si ho nastavila jakkoliv tak v zorném poli

První dojmy - Zatím nemohu moc posoudit…teplota na zajetí moc nepřeje.

Jedno mohu říct…hledala jsem cestovní motorku na dlouhý cesty a každodenní ježdění do práce. Po vyzkoušení to byla jediná motorka kdy se mi objevili rohlíky na tváři. Přitom jsem ji původně vůbec nechtěla.

ramus007
ramus007 napsal 29.10.23 v 10:01 10b.

Bake
Bake napsal 05.05.22 v 10:59 10b.

Jestli se nepletu, v pondělí jsem Tě viděl sedět na Lipůvce za Formankou. Já jel na Malhostovice na modrém Triumphu, Ty jsi seděla a mávla na mě a já až kousek dál viděl stát Ameriku Tož ať Ti to železo jezdí

Myschan
Myschan napsal 08.03.22 v 10:55 10b.

Přeji hodně radosti

VB79
VB79 napsal 06.03.22 v 13:13 10b.

Musím uznat že tahle motorka se Harley Davidsonu povedla a tobě sluší a bude s ní i radost jezdit. Tak hodně šťastných kilometrů a kolama dolůl.

jiřus69
jiřus69 napsal 04.03.22 v 10:24 10b.

Fakt se jim tahle motorka povedla
btw...Petro, s takhle velkou, těžkou a hlavně novou motorkou bych to asi zatím nezkoušel (viz. reakce na tvůj příspěvek u mého článku "...jako PRO"