Ducati Multistrada V4 / S (2021)

Vlastník fidooo
Vloženo 18.2.2022
Aktualizováno 18.2.2022

Multifunkční motorka pro dlouhé cestování i adrenalinové krátké výlety s emocemi

BMW R 1250 GS : důvod neuveden

První dojmy - Sedl jsem na tuto motorku s velkým respektem , protože jí předcházela pověst , a skutečně jsem zažil motorkářský orgasmus. To co máte pod zadkem za bestii když přidáte plyn si uvědomíte vzápětí po 3.vteřinách až máte na tachometru 150km.

Ducati Multistradu jsem kupoval srdcem i když všechny praktické pochybnosti byly proti.
Zkušenosti po 5.000 najetých km - motoru nechutnají otáčky pod 3.000 ot. a větší spotřeba kolem 6,5-7l , to jsou snad dva jediné subjektivní mínusy.
Motorku jsem vyzkoušel ve všech jízdních podmínkách od dálnice /šotolinu a ofroadu a musím říci , že Italové tedy odvedli dobrou práci. Motorka je ve všech případech jízdy krásně ovladatelná a příjemná do ruky. Snad to courání městem v nízkých otáčkách na semaforech jsem byl zvyklí z jiných motorek na nižší otáčky a bublání motoru. U MT V4S musíte držet ve vyšších otáčkách.
Daň za emocionální motorku platíte více za spotřebu... než u jiných motorek v tomto segmentu cestovních endur , ale správný motorkář toto neřeší. U MT bych přidal ještě přívlastek sportovních. Mimochodem s touto motorkou můžete vyrazit i na kafe do města v kožené bundičce a budete vypadat přirozeně , ne jako adventure borec.

Muchtar
Muchtar napsal 06.02.24 v 09:18

Muchtar
Muchtar napsal 06.02.24 v 09:18 10b.

speroure
speroure napsal 15.01.23 v 20:26 10b.

Moc pěkná, pohodlná motorka

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 13.10.22 v 09:46 10b.

není co dodat. Jedna z nejhezčích motorek. Tady je to 100 bodů

ieiou
ieiou napsal 31.03.22 v 18:14 10b.