BMW K 1300 R (2010)

Vlastník Satanbart
Vloženo 6.2.2022
Aktualizováno 6.2.2022

Motor je jak nukleární reaktor, táhne od dvou tisíc otáček až po jedenáct, bez propadů, výkyvů, mírný lineární nárůst, ale ten krouťák ti omotá vnitřnosti kolem páteře. :)

BMW K 1200 R: Původně jsem si vybral K1200R, ale tam bylo dost problémů s převodovkou, spojkou a kardanem. Navíc zde je ESA II a ABS II.

První dojmy - Na Káčku máš pocit, že než s ním pohneš, bude to těžké a neohrabané. Ale jak se rozjede, je to boží. Nízké těžiště (motor leží úplně vespod), podvozek je neskutečně stabilní, důvěra v přední kolo neskutečná. Kdo nezkusil, nic podobného nezažil.

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce, který to maj v hlavě v pořádku a něco naježděno :)

Doplňky na motorce - - laděný výfuk AC Schnitzer
- QuickShift (rychlořazení bez spojky nahoru)
- vyhřívané rukojeti
- origo kufry
- origo tankvak

Původně jsem si vybral K1200R, ale tam bylo dost problémů s převodovkou, spojkou a kardanem. Navíc zde je ESA II a ABS II. Po sednutí na káčko jsem věděl, že jednou bude má :)
Dle mého názoru není největší předností této motorky rychlost, ale právě obrovský krouťák a výborný podvozek, diky čemuž si motorku užijete u při nižších rychlostech (i když maximálka je pekelná).
Až káčko pořádně projedu dopíši i více svých zkušeností s tímto reaktorem na dvou kolech :)

tomcruise77
tomcruise77 napsal 06.02.22 v 19:56 10b.

raketa hrozná