Ostatní Ostatní (2020)

Vloženo 14.1.2022
Aktualizováno 14.1.2022

Pitbike MiniRocket PitRock 250ccm 21x18 oranžová

Motorka koupena od minibike-shop.cz

První dojmy - první dojem dobrý, lehká, ovladatelná, vše, jak mám být, startování bez problémů Techniké specifikace: Motor: 250ccm, vzduchem chlazený jednoválec, 4-takt Výkon: 13kW (17.43HP) při 7500ot./min. Kompresní poměr: 9.7:1 Max. točivý moment: 18Nm/7000ot./min. Řazení: manuální, 5 rychlostí (řazení 1-N-2-3-4-5) Max. rychlost: až 95km/h Zapalování: elektrické CDI Karburátor: PE28 Startování: našlapávací + el. startér Objem palivové nádrže: 6.3l Palivo: Natural 95 Kola: přední 21" a zadní 18" Pneu přední: 80/100-21 Pneu zadní: 100/90-18 Zadní odpružení: centrální tlumič s možností nastavení tuhosti a útlumu Brzdy: přední i zadní hydraulická brzda Doporučené max. zatížení: 130kg Rozměry: Hmotnost: 105kg Výška sedla: 92cm Rozměry motorky: cca 206cm x 80cm x 124cm Rozměry balení: 1690x460x840mm Veškeré náhradní díly na tento stroj je možné u nás objednat. Nemusíte se tedy obávat případných komplikací v budoucnu.

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky i pokročilé

Doplňky na motorce - hrazda řídítek

Největší pitbike z naší nabídky. Motorka plnohodnotné velikosti na kolech 21“ vpředu a 18“ vzadu. Dostatečný výkon je zaručen motorem o obsahu 250ccm s pěti stupňovou převodovkou. Motorka je vybavena přední a zadní hydraulickou brzdou, tlumiči s nastavitelnou tuhostí (záruka komfortní jízdy i v těžkém terénu), masivním ocelovým rámem a laděným výfukem, který je zárukou skvostného zvuku. Osazené pneumatiky byly vybrány pro jízdu v terénu.

Jedná se o skvělou a spolehlivou motorku s výborným poměrem cena/výkon, která nás naprosto uchvátila a pevně věříme, že uchvátí i Vás.