BMW R 1200 GS Adventure (2013)

Vlastník krekik
Vloženo 22.12.2021
Aktualizováno 3.2.2022

BMW R1200GS jsem chtěl koupit před čtyřmi roky ,bohužel nebylo dostatek prostředků na koupi ,proto jsem si koupil Honda Transalp 650, s kterým jsem odjezdil krásné čtyři roky ,,,

Motorka koupena od Jiný prodejce - Pozitivní přístup

První dojmy - Motorku jsem vybíral už víc jak rok ,čekal jsem na ten správný rok a model ,dvakrát jsem měl možnost zapůjčit a krátce se projet ,jedna byla R1150gs a druhá R1200gs ,motorka má krásnou ovladatelnost a pružnost ,ještě jsem neměl na mé nové možnost motorku projet pořádně ,těším se na oteplení :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil těm co mají rádi dlouhé trasy a chtějí i užít jízdu ,,

Doplňky na motorce - Padací rám ,přídavné světla ,vyhřívané rukojeti ,kufry ,navigace

Motorku jsem si vybral kvůli její kráse a ovladatelnosti ,libí se mi motor jak je pěkně udělám a usazen a hlavně zadní uchycení které drží vše na jednom rameni,Jak jsem psal předtím ještě nebyla možnost motorku pořádně projet ,koupil jsem ji před vánocemi ale už se těším ,Motorku budu hlavně využívat na cestování ,tak jak jsem používal doteď Hondu Transalp ,Podle informací se dá motorka využít na vše ,jak na terén tak na asfalt ,