BMW R 1250 GS Adventure (2021)

Vlastník mirosku
Vloženo 8.10.2021
Aktualizováno 8.10.2021

Skvelý cestovateľ, pohodlná a zvládne aj nejaké tie šotolinky. Rokmi vyladený stroj.

Motorka koupena od BMW Žilina

Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Spo: Komplikované ovládanie a nastavenie, BMW lepší konfort na cestách, skvele vyladená motorka pre moje potreby. Afrika ja viac na terén a ja som v teréne presne asi tých 20-30%. z mojich ciest.

První dojmy - Dokážem na nej presedieť hodiny. Neskutočne sa mi na nej dobre jazdí. Jasné za tie prachy to musí byť skvelé a naozaj je. V teréne má motorka naviac ako zvládnem ja. Všetky ovládacie prvky sú na správnom mieste. Možno ovládanie smeroviek je kôli otočnému ovládaču ťažšie dostupné pri zmačknutej spojke.

Motorku bych doporučil pro - Pre cestovateľov.

Doplňky na motorce - Rozšírenie policajta, ochrana hlavného svetla, chladiča. Schránka na náradie. Zv??šenie predného a zadného blatníka.Zv??šenie blastrov. Všetko som to kúpil na Aliexprese za pár drobných.

Motorka je vyladená a po všetkých stránkach mi vyhovuje. Ako som písal v prvých dojmoch ovládanie smeroviek je kôli otočnému ovládaču ťažšie dostupné pri zmačknutej spojke.To je asi jediná výtka. Inak mi to sedí. Najazdil som doteraz na nej 13tis. a všetko funguje, prevetral som ju na Balkánskych šotolinách a v Albánsku a spokojnosť. Podľa mňa som dobre vybral a tá Afrika určite super motorka ale akosi mi to Bávo sadlo lepšie.
Tak isto jazda so spolujazdcom je úplne v pohode a výkonu je dostatok.
Na ťažký terén to asi nieje, je dosť ťažká. A tiež si vychutnávam veľkú nádrž ako ochranu nôh pred dažďom vetrom a aj veľký dojazd na jedno tankovanie. Poškuľoval som aj po klasickom GS ale tá ochrana ma viac presvedčila a tiež väčšia výbava Advika.
Cestovateľ to je parádny. Verím, že aj spoľahlivosť bude super, to sa ukáže časom.

Frenkie65
Frenkie65 napsal 08.10.21 v 17:32 10b.

A tek to teda gratuluju kolego.Vidím,že máš vkus. Super jízda je na ní...Tak jen užívej...

Paulano
Paulano napsal 08.10.21 v 14:59 10b.

Bezva stroj